Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ti hova állítanátok a májusfát...

Ti hova állítanátok a májusfát ha a lány panelba lakik?

Figyelt kérdés

Beszétek titokban a szülőkkel, hogy engedjenek be és a terasz korlátjához erősíted vagy inkább a ház előtt egy kozteruleti fát díszítenél föl?


Egyébként szerintem ez egy nagyon szép szokás. Miért van az, hogy mostanában egyre ritkább az ilyen?



2020. máj. 2. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem is ismerik sajnos. Ez nagyon szép, hogy te megéled, a lány biztos nagyon fog neki örülni :)

Mindkét megoldás jó, amelyiket könnyebbnek látod, azt valósítsd meg. A kültérinek szerintem én egy picivel jobban örülnék, mert nyilvános. Jobban ellátja az eredeti funkcióját. Talán érdemes egy üzenetet dobni reggel a lánynak, hogy nézzen ki az ablakon. Így biztos lehet benne, hogy neki szól.

Ráadás, hogy a többieknek is örörmet okozol a házban :)

2020. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!