Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lányok, mit gondoltok a...

Lányok, mit gondoltok a néptáncról?

Figyelt kérdés
Szóval én még soha semmilyen szinten semmilyen módon nem táncoltam semmit. Azon gondolkodtam, hogy nagyon nem kéne elszakadni a hagyománytól. Ezért. Lányok, Ti mit gondoltok erről? Ciki, vagy semmilyen?

2020. máj. 31. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Nagyon menő a néptánc, én is szeretnék. (gondolom senki)
Jó a néptánc, tetszik a hagyomány.
Nincs különösen nagyobb bajom a néptáncal, de nem mondom hogy szeretem.
Nem szeretem. Ne is csináld.
Rühellem minden formájában. Azonnal tovább megyek amint látok egyet.
Ha videóban látom instand dislike és még oda is írom a véleményemet amit tudom
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, csak nem az én világom.:) A családban is vannak amúgy néptáncosok.
2020. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A keresztlányom rendszeresen jár táncházba és imádja. Menj el (persze a vírus miatt most nincs), nem kerül semmibe, aztán ha tetszik beállsz, ha nem akkor otthagyod.
2020. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Öcsém sulijába kötelező. Mindenki utálja. Inkább elmentek sportegyesületbe, hogy ne kelljen néptancra bejárni, a tanár meg kiakadt, hogy egyre kevesebben vannak, így megszűnik a csoport. Ez van, minek ráerőszakolni a gyerekekre.
2020. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Semleges.

Engem vonz a néptánc, de önmagában a tánc sem tartozik a kedvenc mozgásformáim közé. Az általános iskolánkban egy évig kötelező volt, és szinte mindenki utálta.

Cikinek viszont semmiképp nem nevezném. Egy jó barátnőm is néptáncol, és neki nagyon jól is megy.

A skót néptánc mondjuk nagyon tetszik.

19/L

2020. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Akkor egy 3 éve néptáncos jányka is leírná a véleményét. :)

IMÁDOM, kiskoromban gyűlöltem táncolni (mindenféle módon). Aztán jött egy bekattanás...Pont a gerincműtétem után egy fél évvel, hogy táncolni akarok. És azóta űzöm 😊😌

Nagyon jó közösség, barátaid lesznek, a fiúk megtanulják, hogy kell férfiként viselkedni.

Szóval én azt mondom, ha tetszik akkor próbáld ki! :) Veszíteni semmit sem veszíthetsz.

2020. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lhanna12 válasza:
Lassan 9 éve űzöm és basszus nagyon nem bántam meg. Akkor sem érzem, hogy rossz döntést hoztam volna amikor már azt érzem, hogy nem bírom a tanulással és egyéb dolgokkal együtt, amikor táborban napi 8 óra tánc után egy hulla vagyok, amikor 35 fokban 2-3 alsószoknyát kell felvenni. nem. nem bántam meg. minden tábor, fellépés, bál után eszembe jut, hogyha nem csinálnám mennyi dolog és személy maradt volna ki az életemből. a néptáncnak köszönhetően megtanultam, hogy semmi sem sikerül elsőre, de attól még nem szabad feledni. a táncnál vagy akár egy jó kis métánál jobb csapatépítő nem nagyon van. sokáig tartott míg összekovácsolódtunk, de sikerült és nem is kívánhatnék jobb barátokat, mint akiket a táncnak köszönhetően ismertem meg. amikor táncolok boldog vagyok és szabad. életem legjobb döntése volt elkezdeni anno és egyáltalán nem ciki a mai napig sem, és továbbra sem lesz az
2020. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúlént írom, nekem nagyon tetszenek a néviseletbe öltözött lányok.
2020. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszebb tánc a magyar néptánc. Imádom nézni, csinálni nem gyakran szoktam.
2020. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!