Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ez valami osztrák szokás vagy...

Ez valami osztrák szokás vagy csak én vagyok peches?

Figyelt kérdés

Telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom. Több nemzetközi hívás szokott befutni. Amikor Ausztriából jön hívás akkor az ügyfél mindig lerakja a telefont köszönés nélkül.


Volt már ilyen több is , ausztriai magyar és echte osztrák is rakta már rám így a telefon. Segítek neki nem köszöni meg hanem csak lerakja de még annyit sem mond hogy viszonthallásra vagy good bye vagy auf wiederhören... semmi. És minden túlzás nélkül ez már az 5. ilyen ebben a hónapban.


Dühös ügyfél szokott lenni több is több országból is (főleg kis hazánkból) de letenni minden jel nélkül nem szokták.


Ez valami osztrák szokás hogy ott nem köszönnek el telefonban amit a helyi magyarok is átvettek vagy csak én vagyok peches?



2020. szept. 16. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lenéznek minket.
2020. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem ismerem ezt a "szokást", pedig Ausztriában élek


sajnálom, hogy így bántak veled, nem tudom, hogy mi lehet az oka

2020. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!