Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyar nemzeti érzelmű,...

Magyar nemzeti érzelmű, hagyománykedvelő, hagyományőrző körökbe, mennyire jellemzőek a "hun szkíta ősmagyar jézus" és hasonló szintű szélsőségekben hívő emberek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én a Kárpátiában, Trianon revizionálásában, szabolcsi pálinkában és disznóhúsban hívőket látok csak a környezetemben.
2021. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több a kelleténél.
2021. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés!


Az ősmagyar misztériumban még nem szerepelt a Jézus kép! Hacsak nem valami "rejtett" rege, mende-monda alapján!


Sajnos hivatalosan és intézményesen került bele a Magyarság történelmébe a keresztény hitvallás István életében. Ami ugyan nem is lenne baj, ha csak a hitvallást nézzük! Ám sajnos akkor leginkább az Uralkodáson volt a hangsúly! A katolikus vallás meg igencsak uralkodott minden ország uralkodói felett!

2021. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézus,Pártus herceg volt !

Magyar az nem hagyomány,a magyar a jelen .

2021. máj. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nincs jelen, legalábbis én még nem találkoztam olyannal a 4 éves hagyőr pályafutásom alatt, akiről tudtam volna hogy hisz ilyenben.
2021. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Milyen kort rekreáltok?
2021. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1848-49


5ös voltam

2021. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!