Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van vicces májusfa/májuskosár...

Van vicces májusfa/májuskosár sztorid?

Figyelt kérdés
Sok rokonom tartja a hagyományt, és a fehér májuskosár nálunk a leánykérést jelenti. Ezt egy ismerős nem tudta, és beállított egy gyönyörű, fehér kosárral. Egyből kombináltak, és vicces helyzet született. Van ilyen sztoritok?

2021. máj. 1. 22:07
 1/4 anonim válasza:
95%

Nekem van! :)

14 éves koromban volt egy 16 éves fiú, aki tetszett nekem és néha azzal viccelt, hogy májusfát fog nekem àllítani. Panelben laktunk, és május 1-jén reggel kinézve az ablakon megláttam egy nagyon szép májusfát az ablakom alatt. Felhívtam a fiút, hogy megköszönjem neki, mennyire kedves tőle és elszóltam magam, hogy ő is tetszik nekem.

Zavarba jött, mikor mondta, hogy ő nem állított semmilyen májusfát nekem és sajnos nem viszonozza az érzelmeimet. Jót nevettünk rajta, mai napig barátságot ápolunk.

Utólag kiderült, hogy az alattunk lakók állítottàk egy kislánnyal. :)

2021. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Annak idején 30-évvel ezelőtt vittem egy május fát egy lánynak,többed magaddal mint legények.

Hatalmas fa volt,és oda kötöttük a kapuhoz de úgy hogy reggel az apja ment volna dolgozni. És nem tudta kinyitni a kaput kerítésen mászott ki .

2021. máj. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Haverokkal besnapszoztunk kicsit, aztán két házzal arrébb állítottuk fel a fát, nagyon hasonló volt a kerítés meg gyér a közvilágítás.


Másnap hívtam, "na, hogy tetszik a fa?" - Milyen fa???

2021. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Minden èvben kaptam az exemtől. Egyik èvben hatalmas fa volt, több sràc segitett neki. Szèpen feldíszítve, aztán jött a szomszèd, hogy az az ő fàja, amit èjjel valaki kivàgott.
2021. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!