Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Igaz hogy a csiga háza nem...

Igaz hogy a csiga háza nem meggyullad hanem az égbolt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 Olvasd el a #1 által linkelt cikket, és megérted.
2022. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is nemrég tudtam meg ezt. De és most tudtam meg hogy kamu volt
2022. máj. 22. 17:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nincs kedvem ezeket megtanítani a gyereknek :D
2022. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Beéred a megfagyó libákkal? De az meg egyesek szerint egy történelem előtti korszak napistenhez szóló dala maradványa. Mások szerint ez is kamu.
2022. jún. 2. 06:15
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

véleményem szerint pedig pont a 2-es és a 3-as válasz a belemagyarázás....mégpedig elég erősen.... főleg a káposztás... Mondjatok egy mondókát, és én máris belemagyarázom nektek a szexet...

Csiga biga gyere ki, mert nem az az igazi házad amelyikben vagy bezárva, hanem az ÉG ( égbolt) a házad ideki.... ha ezt mondogattuk a csigának az oviban előbb utóbb kijött, és nem a kisajkakra meg a csiklóra gondoltunk öt évesen....

2022. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok..

Mondjuk mi arra gondoltunk, hogy azt hazudjuk a csigának, hogy valóban meggyulladt a háza s ő jöjjön ki megnézni, hogy igaz e....s bizony előbb utóbb kijött....

2022. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyobb szemetseg azt hazudni hogy meztelencsiga
2022. jún. 9. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!