Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintem a romáknak volt a...

Szerintem a romáknak volt a legtöbb eszük, hogy diszitáltak indiából és felvették a kereszténységet.Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most nem azokra a romákra gondolok akik itt is mélyszegénységben vannak hanem akik betudtak illeszkedni,dolgoznak stb

A rasszista komenteket azonnal jelentem!



2022. nov. 29. 05:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én is roma vagyok. Csak is azért jó, hogy itt vagyok európába már lassan 500 éve, hogy megismerkedtem a kerszténységgel és Jézussal,a hinduizmust és föleg a reinkarnációt elutasítom. Nem hiszek benne
2022. nov. 29. 06:03
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi kb a középréteget képviseljük. Tudom a szemetekben van a nagyon gazdag aranyfuxos romák és nagyon szegények mi pont középen allunk.
2022. nov. 29. 06:08
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

El kell, hogy keserítselek, de a cigányságnak nagyjából az 1%-a az, ami valóban, érdemben képviseli a középréteget. A többség vagy a tipikus putriban él vagy bűnből meggazdagodott.

Indiában is élnek keresztények és Magyarországon is élnek buddhisták, szóval semmi értelme a gondolatmenetednek, főleg úgy, hogy a cigányság nagyrésze semmibe veszi az európai és a keresztény (írom ateistaként) értékeket.

2022. nov. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Te aztán otthon a kanapéból biztosan tudod a százalékokat🤣

Pont az ilyen felfogású emberek miatt nem halad az orazág 1ről a 2re, de megis érdemlitek a sorsotokat.Biztos te is várod a turul felemelkedsét mint a gazdád. De elkell hogy keserírtselek én is,magyarország mindig is egy utolosó nyomor telep lesz európában

2022. nov. 29. 06:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az a nagy elfogadás amit a gazdátok orbán tanít benneteket. Ejnye bejnye
2022. nov. 29. 06:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a személyeskedésért,de feldühít mikir mindenkit egy kalap alá vesztek
2022. nov. 29. 06:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Lassan már öt éve (huszonnégy éves korom óta) élek Norvégiában, de ezt te biztosan jobban tudod.

Csupán a saját tapasztalataim alapján ítélkezek és azok alapján a cigányság elenyésző aránya értelmes ember. Minden nemi erőszakot, lopást és garázdaságot a családom és a barátaim körében cigányok követtek el. Általános iskolában és gimnáziumban is a cigány osztálytársaim voltak a problémásak, őket kellett eltanácsolni.

Ha szerinted Magyarország ennyire nyomorúságos hely (valóban számtalan problémával küzd), akkor miért is örülsz ennyire, hogy a néped már évszázadok óta itt van? A keresztényi hitedet Indiában ugyanúgy gyakorolhatnád.

2022. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na és milyen az élet az elkorcsosult anti keresztény nyugaton? Úgy hallottam putyin bögyében rendesen benne vannak a norvégok is. Nehogy megszorja őket egy kis napalommal😬
2022. nov. 29. 07:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt a hozzászólásodat komolyan gondoltad, akkor neked feleslegesen magyaráznám, érezhetően túlságosan szűklátókörű vagy hozzá, ugyanakkor bármikor kijöhetsz, hogy te magad ismerj meg más országokat és más életstílusokat, így a saját tapasztalataid alapján alkoss véleményt.

Azt azért elárulom, hogy "a nyugat" nem elkorcsosult és nem is anti-"keresztény".

2022. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyugi már mi is készülünk nyugatra ausztriába, de mi legalább szövetséges országot valasztunk. Bár nem tudom van e ennek valami jelentősége.
2022. nov. 29. 07:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!