Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lehetseges az, hogy egy...

Lehetseges az, hogy egy muszlim ferfi nem az a tipikus muszlim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2-3 hete megismertem egy tuneziai ferfit /egyikonk sem a sajat orszagaban el, itt ahol elunk, ismerkedtunk meg/. 38 eves. Volt neki egy hazassaga, par honapja valtak el, 7 evig voltak hazasok. Tegnap este atjott hozzam, borozgattunk, beszelgettunk ugy kicsit melyebben. Talalkoztam, beszelgettem mar eleg sok arab ferfivel, tudom hogy milyenek. O is mondta mar nekem parszor, hogy sdep vagyok, csinos vagyok, stb. De valahogy nem ”nyomul”, nem eroltet semmit. Arcomat simogatja sokszor, karomat, stb. Van egy kisfiam akit egyedul nevelek, allitolag ez sem zavarja ot. Nem iszik, semmi ilyesmi, teljesen normalis. Semmit nem kert meg tolem eddig, tobbszor volt mar ”randink”, vett nekem bonbont, viragot, stb. Eddig aki arabbal beszelgettem, az mindegyik csak arra hajtott volna, hogy minnel hamarabb megfektessen. Csak mivel mar eleg sokan hasznaltak ki, elovigyazatos vagyok.

Tegnap mikor beszelgettunk, szoba jott az ex-felesege, akkor bekonnyesedett a szeme. Szoba jott az is, hogy o pl komoly kapcsolatot akar, olyat, aki mellette marad, nem ugy mint az ex-felesege. Nem tudom, mennyire hihetek neki? Valahogy tartok tole, az eddigi tapasztalataim alapjan, de viszont eleg komolynak tunik.


2022. dec. 17. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az iszlámban tilos az alkoholfogyasztás, szóval ha már borozgattok akkor biztosan nem az a "tipikus" muszlim. Viszont, a kulturális különbségek ott vannak, és csak 2 hete ismered, azaz nem tudsz róla kvázi semmit. Beszélgetni, ismerkedni lehet, de ne bízzál meg benne.
2022. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Ahany muszlim, annyifele,

Schauma sampon, Schauma elet!

:D

2022. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Isti22 ***** válasza:
0%
Sosem értettem, mi bajuk a nőknek a szexszel.
2022. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: en emg szt nem ertem, hogy neked mi bajod.
2022. dec. 18. 09:23
 5/9 Isti22 ***** válasza:
0%

ma 09:23


Az a bajom, hogy szerinted az kihasználás, ha egy szimpatikus emberrel szexelsz. Milyen hátrányod származik belőle? Miért kell, hogy előbb legyen kapcsolat és utána szex, miért nem lehet szex amiből akár kapcsolat is lehet?


Persze más, ha vallásos vagy, akkor jogos az előbbi sorrend, de nyilván nem vagy az.

2022. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolso, mibol gondolod ezt?

Rengeteg szexkapcsolatom volt, egyejszakasok meg ilyenek. Beleuntam, es vegre normalis kapcsolatra vagyok, ezert kerdeztem.

2022. dec. 18. 11:44
 7/9 Isti22 ***** válasza:
0%

ma 11:44


"Utolso, mibol gondolod ezt?"


vs


"Eddig aki arabbal beszelgettem, az mindegyik csak arra hajtott volna, hogy minnel hamarabb megfektessen. Csak mivel mar eleg sokan hasznaltak ki, elovigyazatos vagyok."


Semmi baj azzal, ha kapcsolatra vágysz, de mi a kihasználás abban, ha szexeltek kapcsolatépítés közben?

2022. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: azzal nincs baj, ezt nem mondtam. Azzal van a baj, hogy etetik a noket, mindent beadnak nekik, lehazudjak nekik a csillagokat az egrol, aztan amikor megkaptak amit akarnak, akkor eltunnek.
2022. dec. 18. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a keresztény nők és férfiak sem "tipikus" keresztények, ugyanez van minden más vallással/néppel.

A kulturális különbség inkább a mindennapi életben jelenthet gondot.

2023. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!