Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire nehéz együtt dolgozni...

Mennyire nehéz együtt dolgozni indiaiakkal egy multinál?

Figyelt kérdés
Egy multi beszerzési csapatában fogok dolgozni, ahol indiaiak vannak főleg. Én és még egy másik kolléga lenne közöttük magyar, vagyis európai.
2023. jan. 16. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Reszvetem.
2023. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Az tőled és a konkrét másik féltől függ. Gyakran másik magyarral nehezebb. Különösen mostanában.
2023. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan. Minden elvárásaidat alul fogja múlni az élő tapasztalat. De már biztos látod is. Nem képesek felfogni semmit sem, nem gondolkodnak, elfelejtenek, kihagynak mindent. Borzalmas. Anyum gyűlöli őket. Akárhányszor indusok vannak a csapatban csak úgy éli túl, ha meetengek között másoknak szidja őket.., de nincs egyedül.. ez egy céges kis móka..., hogy több ezer ember szerte a világról rühell velük dolgozni. Mindent ti ketten fogtok majd csinálni és igy is szarabb lesz, mintha csak ti lennétek, mert az indusok mindent el fognak kúrni. ://
2023. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Sokan vannak, van köztük okos is. De nem sok. Teljesen másképp vannak bedrótozva, én 2 évig bírtam őket.
2023. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!