Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol lehet találni négylevelű...

Hol lehet találni négylevelű lóherét?

Figyelt kérdés

Tudom tudom hülyeség, hogy szerencsét hoz stb stb... de szeretnék egyet találni és epoxy gyantával bevonni medálként hordani. Aki szerint ez hülyeség nem érdekel a fő kérdésre szeretnék választ illetve mégis hiszek egy kicsit benne elvégre a gondolatunkal teremtünk. Ha keresembés nem csak úgy találom akkor nem hoz szerencsét?


Illetve, hogy lehet " véletlen" találni egyet?🤣🤣 kinek olyan jó a szeme, hogy lenéz a földre és hopp ott egy négylevelű lóhere..


2023. jún. 20. 11:51
 1/3 Thunderfairy ***** válasza:
49%
Nincs jobb dolgod ennél?????
2023. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

100-ból 1x én is így járok, hogy lenézek, és hopp, pont ott van egy négylevelű :) Persze, a többi 99-ről hajlamos az ember elfeledkezni, hiszen nem egy kirívó esemény, hogy nem találsz négylevelű lóherét első lepillantásra, mondhatni megszokott dolog. Persze, az az egy, amikor mégis, az rendkívüli, és örül is neki az ember, az megmarad az emlékezetben.

Amúgy leggyakrabban a háromlevelűek között lehet találni, én amikor találtam, akkor mindig így volt, kivétel nélkül. Olyannal még sosem találkoztam, hogy sehol egy háromlevelű, de a négylevelű ott díszeleg egymagában.

Szóval kitartó keresgélés meg fogja hozni a gyümölcsét ;-)

2023. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1# de van képzeld el😊 De attól mert neked ez hülyeség másnak lehet jó móka! És neked nincs jobb dolgod annál, hogy felesleges kommenteket írj? Naugye mindenbe bele lehet kötni
2023. jún. 20. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!