Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy átlag angol ha nincs...

Egy átlag angol ha nincs valamire szabály mit tesz?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlag angol ás átlag angol között is van e kérdésben akkora különbség, mint egy átlag angol és egy nem átlag angol között, vagy egy átlag angol és egy átlag (vagy nem átlag) német, perui vagy indiai között. Vagyis nem annak függvénye, hogy mit tesz, hogy átlag angol-e vagy sem, hanem inkább annak, hogy milyen a vérmérséklete, a habitusa, milyen neveltetést kapott, mennyire szabálykövető vagy sem, meg hasonlók.
2023. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az "átlag angol" ugyanazt teszi, mint minden más ember, olyan ember meg nincs, akinem mindenre "szabály kell".

Az angolok meg eleve nem annyira szabályok szerint élnek, nem tudom, ilyen hülyeséget honnan vettél.

2023. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szituációban milyen adott körülmények mellett mi a célja, és meddig hajlandó elmenni hogy elérje azt. Pont ugyanúgy, ahogy bármilyen más nemzetiségű átlagember is.
2023. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, bölcs mondás az ahány ember annyi féle.

Viszont amikor ott jártam azt láttam, hogy mindenre van egy szabályuk, ha meg valamire nem volt akkor tanácstalanul néztek.

2023. szept. 15. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, nem hiszem, hogy igaz, amit írsz, nincs mindenre szabályuk, másrészt miért kérdezel, ha úgyis azt a választ várod, amit elképzeltél.

Egyébként elég sokáig voltam angolok között, és ilyet nem tapasztaltam, eleve nem igaz az álításod.

2023. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En a nemetekrol, meg a japanokrol hallottam ezt. Mindenre van egy szabaly es ha nincs, nem tudjak mit csinaljanak. Ha tudjak is, nem mernek lepni.
2023. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a németekre SEM igaz, csak sok ostoba ember találja ki ezeket a hülyeségeket!
2023. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem mindenkire igaz, de igenis előfordul es nem kitalalom a hulyeseget, hanem visszahallom ismerosoktol, csaladtagoktol.

Az az ostoba, aki erv nelkul egybol szemelyeskedik. 😅

2023. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincs igazad és nem személyeskedés, 30 éve élek németek között, és itt nincs ilyen, nem igaz az állításod!
2023. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elfogadom, hogy igy gondolod, de azt is elfogadom, amit az ismerőseim/csaladtagjaim mondtak.
2023. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!