Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit terveztek március 15. ére?

Mit terveztek március 15. ére?

Figyelt kérdés
Esetleg hordtok e kokárdát? El mentek e a rendezvényekre? Lesz e egy gondolatatok a történelmi események számára? Kort és nemet hozzá tenni, ha lehet. :)
2011. márc. 10. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen,én azon fogok gondolkodni hogy mindent amit akkor elértek,azt kb.160 évvel később miért kell taccsravágni,jóformán visszamenni a múltba..gondolok itt a cenzúrára (médiatörvény),hogy megszűnik a köztársaság és hogy megyék helyett vármegyék lesznek..ja,már most gondolkodok ezen:) hol élünk??!
2011. márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Hú, kokárdát biztos nem fogok hordani, sztem olyan idétlen....nem tudom, h miért, már mindig irritált, olyan, mint vmi árcímke, és csak ott lötyög....a suliban muszáj volt, de most már nem járok, úgy hogy kokárda nem lesz :D
2011. márc. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem fogok kokárdát se semmi egyéb hasonlót hordani, nem is megyek sehova, munkaszüneti nap (gondolom, remélem, de ha nem akkor is), úgyhogy itthon fogok pihenni, délben kelek, és ugyanazt csinálom mint egy átlagos nap. Semmilyen ünnep nem érdekel, ez meg pláne nem, még ajándékot sem lehet kapni. 19L
2011. márc. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jót nevettem az utolsón... :D Részben egyet is értek...^^
2011. márc. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Megyek tüntetni a mocskos Fityesz ellen! Nem vicc!
2011. márc. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy ünnep nem azért ünnep, mert ajándékot lehet kapni...

Amúgy a kérdezőnek válaszolva, valószínűleg degleni fogok otthon. :D

2011. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
63%
Én arra gondoltam hogy forradalmat fogok kirobbantani. Ez a birka nép amit eddig is eltűrt...
2011. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
népszokások...
2011. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hol tart Pesten az idén Orbán az előző évekhez hasonlóan országos nagygyűlést az ünnep tiszteletére?

Oda felutaznék,de enélkül nem megyek sehova.

2011. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Hál istennek, nemzeti érzelmektől mentes vagyok.

A sulis ünnepségre talán felveszek valami elegánsabbat. de csak azért, hogy ne szúrjak szemet a tanároknak, mert elég jó tanuló vagyok.

15/l

2011. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!