Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az Oktoberfesten tényleg...

Az Oktoberfesten tényleg sokszor a földre hugyoznak a németek a sátorban, mert messze van a kijárat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Ez teljesen kizárt, legfeljebb a magyar vendégek. A méneteknél még sötét este, egyedül, az utcákon sem szokás elvégezni a dolgukat, nemhogy nyilvánosan.


Ilyet legfeljebb a magyar meg egyéb balkáni "vendégekröl" lehet feltételezni.

2011. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Én már találkoztam német turistával, nem is egyel. Kevesebb bunkó van, mint a német külföldön. Otthon rend szabály fegyelem, de ha kiszabadulnak, akkor kevesebb bárdolatlan nép van náluk. Talán csak az oroszok.


Mondjuk az angolok sem panaszkodhatnak :(

2011. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 thegodswhip ***** válasza:
74%
Balatonon pl. kevés nagyobb állat van a németeknél (főleg a fiatalabbakra értem)
2011. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ma már vécék és vizeldék vannak. Régen léteztek húgyelvezető árkok, amik bementek az asztalok alá, és beléjük lehetett hugyozni az asztal alatt. Nem(csak) az Okt.-festen, hanem a nagy sörcsarnokokban is.
2011. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Árkok? Ez mikor volt? (gondolom nem a középkorban)

Jézusom...

2011. ápr. 8. 18:19
 6/8 anonim válasza:
Most jottem at autoval Nemetorszagon, hihetetlen hogy milyen gatlastalanul hugyznak a ferfiak, epp hogy kiszallnak az autobol es ott mindenki elott vegzik el. El tudom kepzelni hogy a satorba hugyoznak az asztal ala.
2011. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
é voltam idén a nyitón és sok német pisilt nyilvános helyen, pl a fesztivál melletti parkolóban,vagy sátor mellett,ahol kisebb volt a forgalom...nem csoda,annyi sört meginni és nagyjából 70-80 ember állt sorba egy wc-hez,minimum egy órát kellett volna még várni
2013. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És jópáran be is pisilnek. Láttam nem egy nőt és férfit összepisilt nadrágban. Én eddig csak egyszer tudtam úgy berúgni hogy ne érjek időben ki, de az itthon volt nyáron és szoknya volt rajtam. :)
2014. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!