Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Most akkor haldoklom?

Most akkor haldoklom?

Figyelt kérdés

Masodik napja hogy migrenesen faj a fejem, vettem mar be gyogyszereket de nem segit. Kavet is ittam h menjen egy kicsit fel a vernyomasom.. de nem valtozik a szornyu fej fajas.. ma meg az orom vere is megeredt :( tanacstalan vagyok. Ketto napja eskuvon voltam es lazasan gyogyszerre ittam egy nehany pezsgot, sort, bort.. berugtam, mertekkel ugyan.. Mivel enyhithetek a fajdalmon fejfajason?? milyen hianyom van C vitamin B? Kerlek adj segito tanacsokat...

koszonom


2011. ápr. 18. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, az a biztos. Hiába adnak itt tanácsokat, szerintem inkább bízz meg az orvosban mint itt a válaszokban, mert lehet hogy valakinek bejött az a bizonyos gyógymód, de nálad lehet az ellenkezője lesz. Szóval irány az orvos, és bocsi hogy nem tudtam semmi gyógyító módot mondani.
2011. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha migrénem van, napokig is eltart. Ha nagyon rosszul érzed magad és 1-2 nap múlva se enyhül, akkor orvos. Nem fogsz meghalni, én se haltam bele még a migrénjeimbe.
2011. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj el orvoshoz mindenképpen!


Nem hinném, h most vitaminhiányod lenne. De biztos, ami biztos, vegyél be c-t és b-t.


Kávét ne igyál, az szerintem csak ront a helyzeten.

A fejfájásod lehet sztem a gyógyszerektől+alkoholtól (bár az már kiment volna belőled, nem?), illetve a melegfronttól. Lehet, h nagyon alacsony a pulzusod és a vérnyomásod. (az orrvérzés lehet attól is, h durván fújtad az orrod. Vagy lehet, h vmi üreggyulladás, és azért van fejfájás is. De ezt csak mint laikus mondom.)

Próbáld meg a ginkgo biloba kapszulát, fejfájás-csillapítót. mozogj egy picit, hátha feljebb megy a vérnyomás.


De ez nem laikusokra, hanem orvosra tartozik!!!

2011. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A migrén az agyi erek görcse, én se tudok róla, hogy bárki is belehalt volna, viszont az enyémet se tudja enyhíteni semmi - illetve nyugtató, mert általában stressztől jön elő.
2011. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszaitokat! Xxx
2011. ápr. 18. 21:08
 6/6 varázsló 12 válasza:
ha veszel be gyógyszert,akkor ne igyál alkoholt.2 menj orvoshoz no online kérj segitséget. 3 azért az orvosban se bizz meg nagyon.volt már eset hogy orvos végett haltak meg!
2011. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!