Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit illik adni annak aki...

Mit illik adni annak aki meglocsol húsvétkor?

Figyelt kérdés

Tudom a két szokásos: pénz vagy festett tojás.


De most egy 18éves fiú örülne egy piros tojásnak...meg amúgy is manapság kinek van ideje tojást festeni, fújkálni.

A pénz meg szerintem olyan gusztustalan vagy nem tudom...Most belenyomni egy ezrest a kezébe.. szerintem ez elég gáz, meg amúgy se szeretik elfogadni a barátok . Vagy csak én látom így?


Ti mit adok majd lányok? Vagy ne foglalkozzak vele és maradjak a 2puszinál? Á...nem tudom!

De akkor mi a megoldás


2011. ápr. 20. 18:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg ha mindenkinek pénzt adnék, akkor annyi pénz a világon nincs amennyi arra kéne, főleg nem nekem aki még egy tanulólány saját kereset nélkül.

A puszi meg annyira snassz és bunkó dolog ha másoktól komolyabb valamit kap....

2011. ápr. 20. 18:24
 2/6 napietus ***** válasza:
100%
a tojásfestés nem sok idő ám, és szerintem örülnek neki. de ha nem akarsz, akkor adj csokitojást, meg kínáld meg őket sütivel, üdítővel. ez bőven elég. pénzt inkább kisfiúknak szoktak adni a rokon nénik :)
2011. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Jól beszél az előző.
2011. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vennék csokibárány, -nyulat, -kiscsibét, -tojást, abból adnék:)Esetleg kínáld meg valami itallal, sütivel:)
2011. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Attól függ mennyi idős vagy :D

Idősebbeknek sört :D

2011. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor mi osztálytársaknál voltunk, kaptunk 1-1 kis saját készítésű sütit, 1 pohár tejet és 1 puszit :)
2011. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!