Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi az a PR? (bla-bla-bla)

Mi az a PR? (bla-bla-bla)

Figyelt kérdés
Annyi helyen hallom, látom leírva ezt a két betűt... tudom, hogy valami gazdasági/üzleti fogalom, de nem vagyok tisztában vele. Elolvastam a Wikipédia ide vonatkozó cikkét, de nekem túl ködös. Valami életszerűbb, emberibb magyarázat kéne... például, ha azt mondjuk, hogy egy embernek jó a PR-ja, akkor az mit jelent? Azt, hogy népszerű?
2011. máj. 22. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

PR - public relations, azaz közönségkapcsolat.

Ez kb. olyan, mint a sajtó. Hogy mit mondasz, mit mutatsz magadról, magadból a külvilág felé, hogyan prezentálod magad, milyen a nyilvános arcod... és hogy ez alapján hogyan viszonyulnak hozzád.

Ha tehát jó a PR-od, akkor az annyit tesz, hogy jó a megítélésed a nyilvánosság körében, szeretnek, tisztelnek, pozitívan állnak hozzád, stb.

2011. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És tegyük hozzá hogy azt tanítja/tanítják hogyan torzítsd el a valóságot. Ha ezt a saját személyedre alkalmazod, tuti skizofrén leszel, ha csak nem vagy egyszerű mint a faék.
2011. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!