Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van ez a rockerekkel?

Miért van ez a rockerekkel?

Figyelt kérdés

na ebbe a témába jól elmerülök(írok egy pár mondatot magamról is):

Tehát úgy látom hogy az többség utálja a rock-ot gondolom azért mert a legtöbb drogozik,emós,stb.

Én kifejezetten szeretem a rock/metalcore-t és nem vagyok emo-s,se drogos se ilyesmi egy normális gyerek vagyok aki szereti a rock zenét;3 és ezt sem bírom felfogni hogy pl a Screamo-t miért utálják az emberek? talán mem tudják benne mi a "Jó,Szép"? vagy csak azért mert síkítanak? vagy a deepvoice-t? meg maga a rock szót? persze tudom vannak fanatikusok rock kedvelők akik megtesznek mindent azért is hogy bejussanak egy rock koncertre is:D

kicsit magamról: mély hangom van, nem tudok screamo-t énekelni mert azt sem tudom hol kezdjem el (na ez tökmindegy)

Vannak e Rock kedvelő lányok? [ez egy másik kérdés a sok közül]

kb aki feltette már magába ezeket a kérdéseket azok most hátha megkapják a választ rá mert én sem értem.

Előre is köszönöm a válaszokat.

PEACE!


2011. máj. 27. 23:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

többség utálja a rock-ot gondolom azért mert a legtöbb drogozik,emós,stb.



Te nagyon el vagy tévedve... Ki mondta neked ezt a baromságot? Visítva bőg a bakancsom... Látod, az ilyen ökörségeket terjesztők miatt gondolnak minket hülyének.

2011. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
képzeld ezt hallom mindenhol:S
2011. máj. 27. 23:48
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"többség utálja a rock-ot gondolom azért mert a legtöbb drogozik..."


Ezt úgy mondod mintha a diszkók nem lennének tele füves/partidrogos idiótákkal.

2011. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem utálom a rockzenét, miért is tenném. De a hörgést meg a visítást nem szeretem, azt nem találom szórakoztatónak.
2011. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de én az "Érthető" (Hörgés) Screamo-ra értettem:D ja és bocsi el írtam hogy drogos,emos nem én gondolom így hanem a többségtől csak ezt hallom
2011. máj. 28. 00:13
 6/25 Bretso ***** válasza:
100%
Csak a hozzád hasonló hülyéket utálják, de nem a rocker-séged miatt, hanem azért, mert ostoba vagy és még normálisan fogalmazni se tudsz.
2011. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. Én pont örülnék neki, ha utálnák az emberek, mert akkor újra egy szűk réteg lehetnénk, aminek van értelme....nem így, mint most, hogy minden 2. gyerek már "rokker", ez már nem közösség, ez már nem szubkult, ez már ugyan olyan hülye divat lett mint az összes többi....
2011. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen ez így van ahogy mondod és télleg bocsi a rossz fogalmazásom miatt de most én csak egy egyszerű kérdést tettem fel mert a mai világba ez megy hiába gondoljátok és én nem vagyok hülye bunkó tudatlan.
2011. máj. 28. 01:12
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben (lányok meg főleg, ha mar rakerdeztel) a popot meg az full-elektromos sz@rókát szeretik.... De a kérdésed ugye az, hogy miért... Jó kérdés, egyszerűen erre van igényük (sajnos)
2011. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Én még sose voltam részeg, nem drogozok, és tudtommal barátnőm is csaj...

A screamot azért utáljuk, mert az emós hc, és az emónak semmi köze a rockhoz, az popzene. Szóval lehet jó és szép, de ettől nem feltétlenül jó is...


"Minden Magyar rocker, de nem minden rocker Magyar!"

2011. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!