Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van ilyen nagy különbség...

Miért van ilyen nagy különbség a cigányoknak?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam ilyennel, mint a cigányok. Már 6 évesen bunkó paraszt g.ciznek a gyereket.


Nem akarok csúnyát írni. Mindenki tudja, hogy miről van szó.



Szóval miért lehet ez a nagy népkülönbség?


2011. máj. 29. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert nekik mindent szabad, nem kell cserébe semmit csinálniuk, és ezt ki is használják...
2011. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést,de ez így van.

Ezt látják otthon,szemrebbenés nélkül beszólnak mindenkinek:D

Én már láttam 3-4 éves kiskölyköt is,alig tud beszélni,azt se tudja mit jelent de mondja:D szánalmas:)

2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam 4 évest cigizni és káromkodni, közben az anyjára kihívták a rendőröket, mert részegen randalírozott egy ruhaboltban...
2011. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert őket nem nevelik. Csak az számít, hogy ne legyenek láb alatt, és járjon utánuk támogatás (ez így kicsit erős, de lényegében ez a helyzet).


Tehát nem várnak el tőlük normális viselkedést, nem úgy szocializálódnak, mint mondjuk a magyar gyerekek, nem kötelezik őket semmire (pl. tanulás, házimunka), saját szokásaikat a társadalom törvényei elé helyezik.

2011. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos így van!Az én iskolám is tele van cigányokkal!ÉS rohatt szemetek!AZ a fontos hogy ne szólj a tanárnak mert rádküldik a bandát!
2011. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
62%

Nem kell így általánosítani!!!!

Én olyan helyen lakok ahol sok roma van, és ismerek olyat aki azért veszekedik a 19 éves fiával mert hozott egy 3-mast. És jól nevelt gyerekei vannak. DE tény és való h sok olyan gyerek van akit nem tanítanak jó modorra. DE ez a magyaroknál is van így!!!!!

2011. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik olyan , én álltalában védeni szoktam öket mert van pár cigány barátom akik tényleg normálisak . De rengeteg ütödötett is ismerek akik , orditanak káronkodnak , bandában verik a másikat .
2011. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!