Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire vagytok bulicentrikusak?

Mennyire vagytok bulicentrikusak?

Figyelt kérdés

Hát nem tudom, remélem jó helyre teszem fel a kérdést, arra lennék kíváncsi, hogy Ti mennyire igénylitek a bulizást?


Azért kérdezem, mert én pl. nagyon bulicentrikus vagyok, mindenben benne vagyok! Ez éltet, akár minden hétvégén is buliról bulira mennék. Legyen szó egy jó koncertről, haverokról bárhol bármerre. Sokszor ha valami nagyobb, drágább koncert van kilátásban, inkább koplalok, spórolok, lemondok mindenről, csak ott tudjak lenni. Sokan mondták, hogy majd kinövöm, stb., de nem tudom, 16-17 éves korom óta ez van, most meg már 25 vagyok és még mindig forr a vérem! :)

Szerintetek ez gáz? Ti hogy vagytok ezzel? Nemet és életkort is írjatok légyszi!

25/F


2011. jún. 20. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én meguntam. egyetemistakánt mentem gyakran, de mióta dolgozom és összeköltöztem a párommal, szinte nem is voltam. most már inkább csak a legközelebbi barátokkal ülünk össze vacsizni, ennyi a buli. egy stabil párkapcsolat is sokat tesz azért, h elmúljon a bulizási "kényszer" :D

25/N

2011. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semennyire. Soha nem is voltam az. Majd kinövöd. Fiatal vagy.


24/N

2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretek bulizni, de azért nem minden hétvégén. Lehet, hogy öregszem, de most már az is eszembe jut, ha buliba megyek, hogy "jaj, holnap fáradt leszek, pedig ezt meg azt kéne csinálni", meg hogy hogyan fogok hazamenni, meg ilyenek. Ezekkel korábban nem foglalkoztam, addig tartott a buli, amíg álltam a lábamon, vagy amíg reggel nem lett. Most már azért 2-3 körül amúgy is érzem, hogy fáradt vagyok, csak utálok taxira költeni, éjszakai járat hülyén jár (összesen kétszer megy egy éjszaka alatt), a reggeli buszt meg nem bírnám megvárni, szóval az ilyen dolgok miatt annyira már nem igénylem a bulizást. Pedig amúgy szeretek ott lenni, jól is érzem magam, van is késztetésem menni, csak közben meg pihenni is lenne késztetésem. Azt viszont nem tudom megtenni, meg igazából nem is szeretném, hogy buli után délutánig alszom, mert tényleg van ezer más dolgom is.

24/L

2011. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben az voltam, de mára nagyon lecsökkentek a szociális igényeim (a nullához közelítenek), meg lusta vagyok már BP-re utazgatni koncertek miatt, a pénzt is inkább másra költöm, stb. 29/N
2011. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor egyszer én is csak kinövöm... :D Bár már 8 éve ez megy... :D

Volt egy 4 éves kapcsolatom is, de az sem változtatott meg...

2011. jún. 21. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, én is szeretnék majd ilyen lenni és remélem lesz hozzá társaságom meg energiám... :D Lehet hogy majd kinövöd, de reméljük nem, mert az ilyen emberektől mint te olyan jók a bulik. ;) Te adod a hangulatot! Maradj ilyen. 16/l
2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!