Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit szóltok az új Honfoglalóho...

Mit szóltok az új Honfoglalóhoz? Ahhoz, hogy lehet segítségeket kérni.

Figyelt kérdés
Érdekes ötlet, de szerintem régen jobb volt. Most már SMS-ben is lehet tallért vásárolni, vagyis ez az oldal is a pénzlehúzásra állt rá valamilyen szinten.
2011. júl. 4. 22:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem is valamivel jobb volt régebb.Mert akkor csak a saját tudásod használtad fel.Most meg tudod hogy csak egy gombnyomás és ott a helyes válasz.És sokszor a könnyebik megoldást választod.Ami engem illet,én sose adnák ki pénzt ilyesmire.
2011. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetértek... az idegesít marhára, hogy hirtelen megszaporodtak azok, akik pontosan adják a válaszokat. Régen mindenki csak tippelt, most meg mintha valahogy mindenki mindent tudna. Rém idegesítő. Ráadásul az évszám-tippelésnél is csomószor a pontos választ írják be... vajon honnan tudják...
2011. júl. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!