Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Láttam egy-két brutális...

Láttam egy-két brutális videórészletet élő állatok megnyúzásáról Kínában. Mennyit szenvedhetnek azok az állatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Ebbe jobb nem belegondolni, viszont ha Kínai embereket látok hasonlóan szenvedni, mintha egy vígjátékot néznék :D
2011. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
fú.. én egyszer vettem a bátorságot, és néztem ilyen vidiket. oda jutottam, mikor egy kutyát kikötöttek egy kerítéshez, és ÉLVE megnyúzták! persze nem néztem végig, de beletekertem. de ezt annyira rossz volt látni, én hetekig sírtam miatta, miközben a kutyusom ölelgettem. :( nem ember az ilyen. abba bele sem merek gondolni, az állatok ilyenkor mit éreznek.. :'((
2011. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 boldogblog válasza:
Abba gondoljatok bele, hogy mekkora szenzáció ként szokták a kinai bánya baleseteket kukorékolni a médiák! Valami ilyesmi: "Kinában 150 bányász a föld alatt rekedt!"...... Gondoljatok bele kinában kb 1 milliárd kinai van. Annak hány %-a a 150???? Ha az lenne a hir, "hogy 1000 000 maradt a föld alatt", na az már hir lenne.
2011. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jogos! (első) :D
2011. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kínaiak a leghülyébbek a világon!szörnyű!!!!!
2011. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!