Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Halloweenra Tim Burton szerepl...

Halloweenra Tim Burton szereplőknek akarunk beöltözni a barátainkkal, melyik karaktereknek lenne könnyű beöltözni?

2011. szept. 22. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan Mrs Lovettnek öltöznék, de ahogy látom, az nincs a lehetőségek között.

Ha valaki elég magas és gebe, akkor tök jó Jack lenne belőle, illetve Sallynek sem hiszem, hogy kifejezetten nehéz lenne.

Viszont egy Willy Wonka tarolna, az biztos*.*

2011. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondták már, hogy nagyon jó fej vagy? Köszi, hogy válaszoltál és ilyen jó ötleteket adtál.
2011. szept. 22. 20:39
 3/6 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 22. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit:)

Végül mire esett a választás?

2011. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én készítettem saját Ollókezű Edward jelmezt, aminek töretlen sikere volt. Régi nagy ollókat szétszedtem, és vastag munkakesztyűkre ragasztottam szigetelőszalaggal (plusz még egy rakás fémhulladékot, kisebb asztali szorítót stb). A fél-ollókkal persze vágni nem lehet, de ha mozgatod az ujjaidat, a látvány szinte teljesen ugyanaz.


Ruha meg: van van bőrruhád, az alapnak tuti jó, nekem nem volt, így egy rakás fekete övvel szerelkeztem fel. Még egy paróka kell, ha nem sötét a hajad (lemosható hajfestéket nem ajánlok).


Fekete szemceruzával lehet a szem körül sötétíteni (rárajzolsz, és az ujjaddal elkened), pirossal pár karcolást húzol az arcodra, és kb. kész is.


A végeredmény elég kényelmetlen, de hatásos. Ha egyedül öltözöl a kesztyűket hagyd a végére (esetleg két levágott végű fekete zoknit húzz a csuklódra, hogy a bőröd ne látszódjon - nem fogod tudni eltakarni ha már mindkét kesztyűt felhúztad).


Bármit is választasz, jó bulizást! :)

2011. okt. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jack Skellingtonnak öltözél (öltözetek) be szerintem olcsó dolog csak fehér és fekete smink,csíkos póló és fekete gatya kell én is az voltam most : ))
2011. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!