Karácsonyfa?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 10:42
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Hogy fog kinézni a fád idén? Milyen díszek lesznek rajta? És a szoba hogyan lesz feldíszítve?:)
2011. okt. 7. 10:43
 2/35 anonim ***** válasza:
45%
-.-
2011. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Minden éven ugyan azokat a díszeket kapja, ugyanaz a műfa. Felesleges pénzkidobásnak gondolom az új díszeket. Inkább azt a pénz a lányomra költöm, idén már 4-esben ünnepelünk. A pici lány, a pici kutya és mi ketten.
2011. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy a fa plafonig érő lesz mint mindig az unokaöcsémék miatt meg apám mindig is a plafonig érő fához ragaszkodik. Külön költöztem már igaz csak a szomszéd utcában de már 2 éve itt karácsonyozunk mert nagyobb a hely így minden itt van ami engem nem zavar. :) Hogy milyen díszek lesznek rajta azt még nem tudom mert a párom még tavaly közölte hogy vegyünk új díszeket és csak egyszínű díszek legyenek majd rajta, majd még kiderül mi lesz még messze van :)
2011. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a műfánk lesz, mint tavaly, ugyanazokkal a díszekkel.

A pénzt ételre költöm, sajnos nincs olyan sok, hogy nagyon válogassunk mit is vegyünk.

2011. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nem mondtam, hogy új díszekről van szó:) Csak úgy alapból milyen díszeket raktok fel...extra régiek (szép színesek a nyuszi formától a jégcsillagig) vagy esetleg vettetek újat tavaly vagy azelőtt és azok milyenek..:)
2011. okt. 7. 10:48
 7/35 anonim ***** válasza:
Idén még a klasszikus, több mint 20 éves, igazán szép díszek lesznek rajta, nem a mai tömegdíszekre hasonlítanak, hanem különlegesek, van, ami már 3 generációs. Pár év, és olyan nagyok lesznek, hogy kreatívkodhatunk együtt, akkor az általuk készített díszek lesznek a fán.
2011. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekünk ezüst lesz és kék egyben,lesznek rajta angyalkák és szép nagy és kicsi gömbök lesz ¨szép világítás és müfenyő lesz és nektek ??

2011. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Idén először vagyunk kettesben a lakásban a párommal, de a karácsonyt még nem biztos, hogy ketten töltjük. Mindenesetre nézegetek kis műfenyőket a vaterán, ha kapok olcsón, akkor lesz karácsonyfánk. Néhány díszem van, pl. hárfa, angyalka, ezek elég kicsik, hogy egy 30-50 centis fára is fel lehessen őket tenni. De tervezem még, hogy gyártok díszeket termésekből, arany cérnából, csillogó csomagolópapírból meg hasonlókból.

Ezen kívül mindenképp kérek majd egy karácsonyfaárustól néhány fenyőágat, amit beteszek egy vázába és szintén feldíszítek. Ez azért kell, mert jó illata van :)

Terveztem még, hogy veszünk néhány szép girlandot, amivel ki tudjuk dekorálni a lakást, de sajna idén nem futja rá.

2011. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

teszek fel fényképet róla milyen volt tavaly oké ?

10:52 vagyok

2011. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!