Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit csináljunk? Ötletek?

Mit csináljunk? Ötletek?

Figyelt kérdés
Haloween bulira ötletek?? Program?? Légyszi ne írjatok perverz dolgokat -.- Köszi ^^
2011. okt. 14. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

perverz dolog nélkül már nem ér semmit :D

Látod egyből 0 fantáziája lett mindenkinek.


Amúgy te hány éves vagy? Meg hol tudnál ilyet szervezni? :P

2011. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok...iagzából barátnő szervezi én csak segítek neki... csak azért írok ilyet mert nem szeretnénk ilyen pervezségeket értitek?? XDD
2011. okt. 15. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Amerikában népszerű játék, hogy vesztek egy lavórt teletöltitek vízzel és almákat dobáltok bele, és azokat kell kihalászni a szátokkal.
2011. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oksa
2011. okt. 16. 12:05
 5/6 anonim válasza:
Amerikai találmány a Bloody Mary is. Sok verzió ismert. Éjfélkor egy tükör elé állsz és háromszor kimondod, hogy "Bloody Mary". A legenda szerint Mary megjelenik és megöl. Persze ez csak legenda, de ilyenkor jó ezzel ijesztgetni azokat akik a tükör előtt álltak. Hatásosabb, ha gyenge fény mellett álltok a tükör elé. Ha jól csinálod egész éjjel rettegésben lehet tartani a bagázst.
2011. okt. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egyikőtök öltözzön be nyuszinak, a másik oroszlánnak, becsengettek valahova, és mondjátok: Ha tetszik a színdarab aggyon 1000 Ft-ot. Majd az oroszlán tépje le a nyuszi fejét!xD Ez jó program, mi is csináltuk anno 12000 Ft összejött!(de persze igazából ne tépjétek le a fejeket! )
2011. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!