Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy Amerikából érkező rokonnal...

Egy Amerikából érkező rokonnal mit lehet kezdeni? :D

Figyelt kérdés
Holnap érkezik hozzánk egy messzi rokonunk Floridából.. 20 éves és még csak egyszer volt itt, de akkor is 5 éve. Magyarul egy szót nem tud, én tudok angolul de én pedig félek vele beszélgetni XD Ti mit tennétek? Nem lesz cikis a helyzet, hogy csak én fogok tudni vele beszélgetni, és még én is fordítsak O_O Mellé még lisztérzékeny is.
2011. dec. 2. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Ne csak a szépet mutogasd neki, hanem vidd le valahova vidékre is, hadd lássa, mi a szegénység.
2011. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
férfi vagy nő? ha jó pasi, akkor add meg a telefonszámát, majd beszélgetek vele ;)
2011. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az elején tuti kicsit fura lesz, de hidd el, a nap végére már nagyon bele fogsz jönni, nem kell minden szirszart lefordítani, én úgy szoktam, hanem csak kb és ha pl valaki vicceset mond magyarul azt, mert szegény nem érti mi a röhögés.

Próbálj azért magyarul is tanítani egy kicsit, legalább az alap köszönéseket+köszönöm.

Hát ha szegény lisztérzékeny, akkor a magyar kaják kóstolásának lőttek..

2011. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Debrecenben élek, legutóbb is itt volt :D amugy pasi
2011. dec. 2. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:
első. nem kell ahhoz vidékre levinni, hogy lássa milyen csóróság van itt. Felszáll a metróra és tessék.
2011. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.

Ez is igaz...

De azért vegyes az összetétel.


Egy faluban jobban látszik.

2011. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szaladjatok át Mátészalkára,hátha valós képet kap a cigányokról és ő lesz az egyetlen amerikai aki valós képet kap róluk.
2011. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kimennétek az USA-ba, rögtön sorra járnátok a nyomornegyedeket, gettókat?

Igen, ilyen is van, de ez csak az élet egy szelete, miért pont ezt tuszkolnátok szegény 20 évesre?

2011. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az amerikai rokonommal ugyan úgy tennék, mint a szabolcsiakkal. Nagyon várnám őket!
2011. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hozd el Pestre. Éjjel 23körül,VIII. Kisfuvaros utca.

Meghatározó élmény lesz!

2011. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!