Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Segítenél valakinek ha bajba...

Segítenél valakinek ha bajba kerülne a buszon?

Figyelt kérdés
A buszon,vagy villamoson vagy utcán,ha egy részeg kötözködik valakivel és egy másvalaki a SEGÍTSÉGÉRE siet...ennek a másvalakinek odamennél segíteni?Pl ledobni egy részeget a buszról?Vagy végignéznéd,amint egydül kínlódik a disznóval?
2012. febr. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívnék rendőrséget, vagy mentőt, hogy egy őrült verekszik.Biztos, hogy nem hagynám ott, csak úgy, de nem is avatkoznék bele.
2012. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár vagyok vagy 50 kiló férfi létemre de nekem fetisem ilyen dolgokba beleavatkozni :D. Vonaton/buszon/ utcán :D. Akartak már ezért megkéselni, megverni, ledobni a vonatról stb..
2012. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig ha kell beavatkozók. Mondom ha kell.
2012. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Te első,mentőt minek hívnál?Mióta tartozik a mentőre az agresszív ember?Gondolod majd ők fognak bírkózni vele?

A másik kettő komment tetszett!

A második 50kgós úrra kíváncsi lennék,szeretem ha van valakiben spiritusz :)

Mesélnél ilyen esetekről amik Veled történtek meG?

2012. febr. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!