Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerinted min kellene változni...

Szerinted min kellene változni Magyarországnak és az itt élő magyar embereknek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem állandóan depizni. Nem irigykedni.
2012. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát az embereknek pl a mindenhez való hozzáállásukon.
2012. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene szorítani a negatív hozzáállást, a panaszkodást, fikázást, az irigykedést, a mindenben hibák keresését stb.
2012. ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
" Kicsit több békesség, jóság, szelídség. Kevesebb viszály, irigység. Kicsit több igazság úton-útfélen. Kicsit több segítség bajban, veszélyben. Kicsit több "mi" és kevesebb "én"Kicsit több erő és remény...És sokkal több virág az élet útjára, mert a sírokon már hiába" Ez az idézet nem tőlem származik de szerintem nagyon igaz, és minden embernek el kellene ezen gondolkoznia. Nem csak a magyaroknak.
2012. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GiliMumus ***** válasza:
64%

Az országgyűlési képviselők számának és fizetésének csökkentése.

az átlagemberek jövedelmének emelése.

A választásoknál egyeduralmat szerzett párt se vezessen be önkényuralmat.

Ingatlan és vagyonadót bevezetni és beszedni a jómódúaktól is.

Többsávos személyijövedelemadórendszert.

Az országban visszaállítani a lerombolt élelemiszeripart, mezőgazdaságot. ezzel munkahelyeket lehet teremteni. a termékekket ott értékesíteni, ahol lehet.

Nem kell szlovák tej, görög görögdinnye, spanyol paradicsom.

Budapesten és vidéken az ezeréves tömegközlekedési eszközök lecserélése. Stb.

2012. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Bocs, az offért, de ingatlan adó minek? Nálunk pl van és igen nagy összeget fizetünk azért, mert a saját telkünkön a saját pénzünkből épített házban élünk. Azért álljon már meg a menet...

Változtatni a felfogáson kéne, meg úgy mindenen.

2012. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdezem, hogy ingatlan adó minek????
2012. ápr. 16. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
NEM KELL VÁLTOZNI,MESTERSÉGESEN UGYSEM MEGY.mAJD AZ IDÖ MEGHOZZA,HA ELJÖTT AZ IDÖ.aDFDIG AZONBAN MINDEN BEAVATKOZÁS AZ EELEKEZÖJÉRE FORDUL.
2012. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek csak önmagán.
2012. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Örülök, hogy azért vannak még olyan emberek Mo.-n, akik nem az állandó panaszkodásban meg az irigykedésben látják a kiutat. Köszönöm, h ezt olvashattam, kicsit feldobódtam tőle :) Kérdéshez: nagyjából hasonló ötleteim lennének, szakértők is azt mondják, hogy a gazdagokat kéne adóztatni, a szegényeket pedig minél kevesebbet. Ill. nagyon egyetértek még a gyakorlati egypártrendszer kerülésével. Sztem meg kéne húzni egy maxot, ami az lehetne, hogy egy párt sem kerülne olyan többségbe, hogy az összes többi párt együttes többségét le tudja szavazni.
2012. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!