Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek Romániáról?

Mi a véleményetek Romániáról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy szomszéd ország, keletre fekszik Magyarországtól. Hegyes-dombos vidék. Sok magyar és székely él a területén. Gyönyörű, érintetlen természet váltakozik a lepusztult, elhanyagolt környezettel. Pocsék utak vannak az országban. A kaja nem túl érdekes, a sör helyenként jó, a bor kevésbé. A borvizek nagyon jók. A pálinka egyes vidékeken remek! A tengerparti részek közismerten koszosak a mi fogalmaink szerint. Mire vagy még kíváncsi?
2012. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanaz, mint az előzőnek. Ha az a kérdés, hogy utálom-e, akkor a válaszom az, hogy nem tudok egy egész nemzetet kollektívan utálni. Nem költöznék oda, de bajom nincs vele.
2012. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most romániára gondolsz vagy Erdélyre?Nem mindegy.
2012. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Voltam ott ketszer.egyszer fellepesen egyszer rokonlatogatoba es ,,turistaskodni".Gyonyoru tajai vannak.Sok elenk szinure festett haz, az utak szelsosegesek.Vagy egy folduttal vetekszik a minoseg vagy egy nemet autopalyaval.A romanokkal nem volt bajom.Jol tudnak oltozkodni, mar akinek van ra keret... A Hargitaba es a mezes sutibe beleszerelmesedtem.Amugy Erdely is Romania resze, a kerdes meg Romania....szoval a csak Erdelyrol es az egesz Romaniarol szolo valaszok is hasznosak sztem.;)
2012. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mustafa33 ***** válasza:
43%
Egy öreg autószerelőtől hallottam, miközben ARO-t szerelt: Románból még az ember se jó.
2012. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én a francia idegenlégióban hallottam hogy"román kocsi,román ló,román ember egy se jó" Végül is ugyanaz a lényege.
2012. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
83%
A baj csak az, hogy nagyon sokan egy kalap alá veszik Erdélyt Romániával és a szekélyeket is lerománozzák, és ez egy óriási hiba!
2012. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
47%
Erdély nem Románia része,csak a földrajz atlaszban!
2012. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:
27%
Úgy látom, a kérdező egyértelműen Romániáról kérdezett. (Havasalföld + Moldva = Regát)
2012. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Délután értem haza. Vélemény:

Utak: vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz.

Autósok: minimum 120-szal közlekednek mindenhol, záróvonalon előznek és lesz*rják a KRESZT.

Élelmiszerárak: doszta ugyanaz, mint itthon.

Emberek: mindenki agyonparfümözve, kiöltözve, kicsit beképzeltek a nagyvárosokban.

Táj: GYÖNYÖRŰ

Közbiztonság: magyar rendszámos autóval voltunk, de senki nem akart megverni, egész segítőkészek.

Röviden ennyi.

2 hétig voltam/voltunk, összejártuk egész Erdélyt és Romániát.

2012. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!