Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ittál már alkoholt az egyeteme...

Ittál már alkoholt az egyetemen a vizsga elött mert rettegtél?

Figyelt kérdés
Előfordult hogy ittál egy kis töményet mert annyira izgultál egy vizsga elött vagy egy előadás elött amit neked kellett megtartani sok ember elött?

2012. jún. 19. 20:58
 1/2 anonim válasza:
100%
Közgáz szigorlatra készültem (jogi egyetemen, teljesen feleslegesnek éreztem), már eleve halasztott volt, hátam közepére nem kívántam, és eléggé stresszeltem is. Délután mentem szóbelizni, de délelőtt már olyan ideges voltam otthon, hogy eszembe jutott, iszom egy pici erdélyi szuvenír afinata-t (áfonyalikőr). Nem tudom mi ütött belém, de úgy a fejembe szállt, hogy az ismétlés hátralévő részében végig azon röhögtem amikor az Egyesület Államokat olvastam a jegyzetemben, hogy "egybesült állatok".... :)) Soha többet nem piáltam vizsga előtt :)
2012. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ááá, csak utána :D

De amúgy nem, ilyet még nem csináltam, és nem is szeretnék. Nálam a vizsgadrukk általában felfelé nyomja az érdemjegyet, legalább is szóbelin, mert ilyenkor valamiért azt feltételezik rólam, hogy mindent tudok, csak annyira izgulok, hogy kicsit összekavarodok, és főként a férfi tanárok meg szoktak sajnálni ilyenkor. Nem értem, biztos aranyos pofám van ilyenkor :D Én már rég kivágtam volna azt, aki annyit makog, mint én, aztán mégis, ha négyes - ötös között van a tudásom, akkor könnyebben adnak ötöst, mert "jaj hát csak izgult szegény, de amúgy tudta".

Szóval eszemben sincs mesterségesen lelazítani magam :)

De egyébként is, szerintem ha innék valami rövidet, sokkal rosszabb lenne a végeredmény, vagy legalább is én ettől tartok, úgyhogy meg sem próbálnék ilyen eszközhöz folyamodni.

2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!