Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan kerüljem el a legjobban...

Hogyan kerüljem el a legjobban a támadást?

Figyelt kérdés

Helló!

Nemtudtam melyik témakörbe írjam ezt a kérdést, végül ide sikerült. Tehát röviden tömören: punk hajam van, lesz itt a városban 1 rendezvény. Elég sok a sötétebb bőrű, ha értitek mire gondolok, és néhányan közülük elég agresszív (vannak normális fejek). Még el se kezdődött a rendezvény, már beszóltak a hajam miatt: ("gyere ide köcs*g, sz*pd le a f***mat, megverünk g**i")... stb.

Attól éflek, hogy az este folyamán tényleg tettlegességé alakul a dolog.

Nem vagyok valami izmos, 186 centi, 72 kg, mit tudok tenni, hogy ne támadjanak meg? Legyek végig a haverokkal, vagy a rendőrök közelében?


Légyszives írjatok jótanácsokat. köszönöm.


2009. júl. 10. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Csapatba jó sokan menjetek együtt.A rendőrök nem csinálnak velük semmit.
2009. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy tutyimutyik, de ha az orra előtt akarnak meglincselni, akkor is csak nézi???
2009. júl. 10. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

legtöbbször csak nézik, igen.

cuki lehet az a haj. :)

2009. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen felfogással ne menj bulizni! Ha úgy indulsz el hogy megvernek, akkor meg is fognak...Szard le az egészet és készülj az estére. Egy két rövid ital vagy sör buli elött és máris nem gondolkodsz ezen. Régebben nekem is votl ilyen 172 cm-el kinéztek de szerencsére mi tűntünk többnek. Inkább a haverokra számíts mind a rendőrökre.
2009. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
háhá.. okés. Úgyis van 2 izomagy a haveri körben, majd velük lógok végig. :D
2009. júl. 10. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Rendőrökre ne számíts :D Ha ott nyúznának meg, akkor is max. elfordulnának :D Legyél mindig jó sok emberrel, csapatban. Talán nem lesznek többben (mert ugye nekik is csak csordában nagy a pofájuk)..
2009. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy gázpisztolyt,és verődj csapatba
2009. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kezdj el gyúrni és félelem ne látszódjom az arcodom mert akk biztos megvernek ...
2009. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél paprika vagy gazspray-t, a sokkoló se drága. Pont ma láttam egy mobiltelefonnak álcázott sokkolót 6000-ért. Jól jön ha kiakar rabolni a pereputty.
2009. aug. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legjobban elkerülni úgy tudod, ha te támadsz. Ez nem csak rád igaz, de népünkre. Minden eltűrt dolog csak bátorítja az ellenfelet. Ha barna a bőre, ha kék/szürke a ruhája...

Ifjú koromban még tudták a rendet, akkor voltak olyan kaliberű srácok, akik kiszedték őket a kocsijuk ablakán át.

2009. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!