Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol találok Budapesten Duna...

Hol találok Budapesten Duna parti szórakozóhelyet?

Figyelt kérdés
olyat keresek ami szabadtéri, ingyenes belépő, és a 70-80-90-00-10-es zenéket lehet hallani. Az átlag életkor pedig 20-30 év közötti.

2012. júl. 23. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
A Duna-parton.
2012. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a gyakorikérdések oldalra túlvilági lelkek is válaszolnak?

Ők azok, akiktől lehet kérdezni, de rettenetesen nehezen adnak bármi használható választ. Kérlek fáradj vissza az okkultizmus és ezotéria kérdéskörhöz megidézett lélek...

2012. júl. 23. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Csepel szigeten hallottam ilyesmikről. Konkrétan nem vagyok Pesti címeket nem tudok. Meg a rakpart körül nézz szét. Az jó hosszú lesz az tény. De aki keres az talál. Én mikor Pestre jártam bulizni gátlástalanul megkérdeztem minden fiataltól milyen lehetőségek vannak.Annyit mondtak hogy írni kellett volna mert felét elfelejtettem. Sajnos többet nem tudok segíteni mert én más műfajban utaztam.
2012. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 23. 13:05
 5/12 perfectlie ***** válasza:

Nem jár az elsőnek a "vicces" oltásod,hülyeséget kérdeztél,hát hol találnál Duna parti szórakozóhelyet?A Tisza parton?...

Egyébként,hogy válaszoljak a kérdésedre a pesti oldalon a Március 15. tér kezdetétől egészen 3 villamosmegállónyi szórakozó hely van,esetleg a budai oldalon az A38,bár az általában nem ingyenes.

2012. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szabadtéri, ingyenes, hát pl. Zöld Pardon, ha azt a pár százast nem sajnálod.

jó még a Kobuci kert. de fizetős.

Gödör/Akvárium szintén nincs messze a Dunától.

Budapest Park néven is indult most egy hely lenn a Rákóczi-hídnál.

2012. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem te döntöd el kinek mi jár. max otthon gyerekeid körében.

minden kérdésbe bele lehet kötni idióta szőrszálhasogató módon. ostoba szokás.

Az érdemi válaszokat köszönöm.

2012. júl. 24. 09:53
 8/12 perfectlie ***** válasza:

Óriási tirpák vagy,és nem döntöttem el semmit,csak jeleztem,hogy hülye kérdésre nem várj mást,mint hülye választ.

Emellett messze az én hozzászólásom volt az,ami a kérdésedre leginkább választ adott.

2012. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

értelmeset válaszolsz, csak Édesanyád nem tanított meg rá, hogy add elő sértegetés nélkül inteligen módon. De ez nem a te hibád. majd pótold azért.:) Én budapesti vagyok. nem tirpák.

köszi amúgy a választ. mármint az értelmes részét! :)

2012. júl. 24. 10:37
 10/12 A kérdező kommentje:
*s
2012. júl. 24. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!