Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek melyik a legbunkób...

Szerintetek melyik a legbunkóbb, legflegmább, legbeképzeltebb európai nép?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lehet általánosítani, de hol találkoztatok a legbunkóbb emberekkel?
2012. szept. 12. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Magyarországon. Szlovákiában. Anglia bizonyos részein.
2012. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első megmondta a frankót.

Még a franciák többségét mondják ilyennek.

2012. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán a cigány népet vágnám rá először, többségükkel normálisan, kultúráltan beszélni, büdösek, káromkodnak, és valljuk be elég erős bűnözői hajlam él bennük... (igen, biztos van köztük normális is, blablabla..)

de (és ebben sok felvidéki magyar megerősített már) hogy a szlovákok is elég bunkóak némelyik... meg hát amerre jártam más országban nem üvöltözték még utánam az utcán szkinhedek hogy "magyarszki, magyarszki.." :D

2012. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
többségükkel nem lehet
2012. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a romák, a szláv népek (az összes) és a diaszpórában élő zsidóság.
2012. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 eugwfze válasza:
nem vagyok rasszista de ha már így rákérdeztél a szlávok (kivéve lengyelek) + a franciák és a cigányok meg 50%
2012. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
cigányok
2012. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
58%
Magyarok egyértelműen , nehéz is elmagyarázni miért . Ha még nem tudtad majd rájössz:D
2013. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szlovákok és a franciák.
2013. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk sok nép képviselőivel nem volt még dolgom, de most épp brit átlagemberekkel dolgozom (ügyfélszolgálatos vagyok, itthon, Mo.-ról beszélek velük mailen, telefonon), és nagggyon durván pocsék az attitűdjük mindenhez. Komolyan, a legtöbb esetben az expatek, bevándorlók jobb fejek, segítőkészebbek, kedvesebbek...
2016. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!