Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A hazai kreol bőrű etnikum...

A hazai kreol bőrű etnikum nemzeti eledele a szotyola?

Figyelt kérdés
Akárhol találkozom csapatba verődött, erősen pigmentált egyénekkel, mindenütt ott rágcsálják a napraforgómagokat, köpködik a héját, utánuk pedig bokáig ér a szemét. Honnan ered ez a szertartásuk? Máshol is ez a szokásuk? Miért éppen szotyolát esznek? Érintettek véleményét is szívesen olvasnám...

2012. szept. 23. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Otthon csokit is esznek, rengeteget, attól olyan barnák.

Én nem vagyok kreol bőrű, mégis szeretem az uszut :)

2012. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És a tarkopasz fociultrák nemzeti eledele is a szotyola. B@kki, húúú! :DDD

Nekik ugyanez a szertartásuk, ugyanezt zabálják két marokra, kimegyek meccsre és utána ha feltámad a szél, viszi mindenhová.

Pedig ez a két übercsoport, fociultrák és cigányok, nem igazán bírják egymást - mégis ugyanaz a szétköpködős bagázs. XD

2012. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, miért pont szotyola (tök mindegy, hogy milyen nemzetiségű, etnikumú az illető)? Miért nem ropi, alma, sajt, chips, eper, nápolyi, pilóta keksz, naspolya, sült tök... bármi más? És miért eszi mindegyik ezt?
2012. szept. 23. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom a szotyit, pont most voltam kint a kutyámmal, közben szotyit ettem:D Pedig nem vagyok sem focidrukker, sem cigány. Szerintem ez csak egy általánosítás. Talán azért eszik ők is, amiért más is: mert olcsó, finom, és függőséget okoz:D
2012. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert olcsó, egy marékkal a meccs végéig kitart, szertartásos, és tulajdonképpen egészséges.


Miért rágózik, aki rágózik? Miért nem eszik inkább almát?

2012. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, csak azért írtam a focidrukkeres példát/ötletet, mert talán az jól mutatja, amit a többiek is írnak:

- finom

- elfoglaltság (leköti a kezét/száját)

- olyan, mintha valaki cigarettázna vagy rágózna, almát enne

- occsó :D

Az, hogy valaki köpködi a héját, ööö, arra azt mondanám, kb. olyan mozdulat lehet, mint cigarettavégről lepöckölni a hamut, aztán a csikket nem a kuka szélén elnyomni, hanem bedobni a susnyásba vagy valami hasonló.

Szemetelni tirpákság, a többi az olyan... mint egy japán teaszertartás. XDXDXD

2012. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
88%
2-es, ezt a jelenséget hívják a ökológusok takarmány konkurensnek. Vagy lehet mondani food competition-nak is. Ezek a konkurens élőlény csoportok az ökoszisztémában természeti törvény szerint ellenségesek. ☻ ☺ ☻
2012. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!