Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Közületek aki külföldre...

Közületek aki külföldre költözött vagy élt régebben huzamosabb ideig, hogyan éltétek meg a kultúrsokkot és hogy sikerült leküzdenetek?

Figyelt kérdés

Erről szól az alábbi kérdőív, kérlek töltsd ki, ha külföldön élsz/éltél, szakdolgozatomat segíted vele. A kérdőív névtelen.

Köszönöm, aki kitölti!


[link]


(Tudom, hogy már volt kint egyszer, ne jelentsétek kérlek, nagyon kéne még 8 kitöltő. :))


2012. okt. 18. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lezárt, nem elérhető a kérdőív.
2012. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszul linkeltem, bocsánat:

[link]


Köszi, hogy szóltál!

2012. okt. 18. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem töltöm ki, mert elég rövid volt a pályafutásom oda kint. :)


Főiskola után úgy voltam vele, hogy fejleszteni kéne angol tudásom, kicsit világot látni, bulizni... kimegyek Londonba. Mindent elterveztem, fél évig készültem rá, szereztem közvetítőket, felültem a repülőre, kirepültem. Az egész napot, éjszakát végig sírtam. Olyan sokkot kaptam hogy másnap repültem haza a reggeli járattal.


Csak két repjegy ára bánta, de az semmi, ahhoz a félelemhez képest amit ott átéltem. Egyszerűen idegen voltam, nem volt velem senki, egyedül voltam egy apró szobába... borzalmas volt! Mai napig nem tudom megérteni hogy hogy ülhettem fel egy gépre egyedül és vágtam neki ennek az egésznek!?


Örülök hogy itthon vagyok. Soha többé ki nem teszem a lábam innen.

2012. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!