Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Szerintetek ez egyre elterjedtebb lesz? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=KaT8PtxXzBU&feature=plcp


Amit már az RTL meg a TV2 is leadott, de már jóval előbb felett rakva erre az oldalra.


Véleményeket várok !!!!



2012. okt. 27. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ma láttam ezt mindenhol...

szerintem felháborító,bár nem igazán meglepő..annyi ilyen van,de most ez nagy szám lett mert valaki felvette..

De én nem értem,aki felvette az miért nem csinált semmit?nyilván látta hogy mi fog történni.

Amúgy meg a kommentek között olvastam hogy véletlen lett felvéve.. hát nem tudom.

2012. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem csinált semmit, mert két kis csaj vette fel. Poénból, mert úgy látszott mintha be lett volna szívva az ember, és röhögni akartak. Nem tudták, hogy lopni fog, senki nem gondolta. Nyilván ha tudják, szóltak volna neki. De ezért felesleges őket hibáztatni.
2012. okt. 27. 20:25
 3/3 intrepid ***** válasza:
Megvan már a cimbora, ott van ahova való: a sitten. Nem az első bulija neki, ült már, sokat, megy vissza a böribe a tezsvírekhez. Oda való.
2012. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!