Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnék Néptáncot tanulni...

Voguelilias kérdése:

Szeretnék Néptáncot tanulni valahol Budapesten.17 éves kezdő vagyok, de szívesen mennék másokkal akit érdekel de még nem kezdte el és tartok a társaságtól is, hogy esetleg nem fogadna be?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 17:57
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! Örülök, hogy néptáncolni szeretnél, nagyon jó!

Fiú vagy lány vagy?

Én ezt ismerem, mondjuk inkább egyetemista korosztály van itt de ez ne zavarjon: [link]

De ezen kívül még van jópár táncegyesület, interneten is biztos találsz, szerintem biztos befogadnak, sok helyen szeptemberen szokott indulni egy kezdő csoport, ott meg aztán senki sem ismer senkit, tehát ezzel nem lesz gondod ill. nyáron általában nincs edzés, úgyhogy lehet h. most már addig várnod kell, de mindnképp menj szerintem, baromi jó én is megtanultam sajnos most kevés rá az időm de nagyon szeretem.

Addig is menj táncházba, pl. a deák téren a gödörben két hetente szokott lenni csütörtök este, és ingyen van, az elején kb 8tól tanítanak is egy kicsit (bár annyival nem lehet megtanulni, úgyhogy ősztől menj táncegyesülethez)

2008. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Hát de olyan gáz amikor ott ügyetlenkedik az ember pedig szerintem nagyon jó buli és tetszik is régen 5 évig táncoltam.De azt is még Általános Iskolában azóta meg eltelt vagy 7 év és el is felejtettem mindent!
2008. máj. 29. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 évig tanultam néptáncot Csitu Lászlónál, próbáld meg megkeresni, elméletileg Budapesten oktat...
2008. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom: Bartók Táncegyüttes

(Bem rakpart 6.)

www.bartoktancegyuttes.hu


(Van felnőtt, és utánpótlás)

Utánpótlás közösségi oldala: www.violak.hu

2009. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!