Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Többször hallottam már széki...

Többször hallottam már széki stílusban játszani a Dallas főcímzenéjét, de sehogy sem tudom megszerezni. Hol lehet próbálkozni a kereséssel/elérhető valahol?

Figyelt kérdés
(akár amatőr felvételként, vagy fizetős hozzáféréssel / vásárlással)

2013. máj. 7. 23:44
 1/3 Népzenész válasza:
Hát, ez engem is érdekelne, mondjuk, én Netiről tudom, hogy így "tréfálta meg" az adatközlőket.....Ha találok felvételt, írok egy privátot :)
2013. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pontosan azt nem tudom hogy milyen az a széki stílus, de amit a prágai filharmónikusok feljátszottak, az nagyon jó.


http://www.youtube.com/watch?v=hjz6tNPyxZw

2013. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg jó a prágai filharmónikusok előadása, de pont az lenne a lényeg, hogy népzeneszerűként /ha jól emlékszem széki stílusban/ előadva lenne valahol elérhető.
2013. jún. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!