Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a baj a finnekkel?

Mi a baj a finnekkel?

Figyelt kérdés

Szirmai Gergő (Hollywood Hírügynökség) mindig visszatérő utalása, hogy a finnekkel valami baj van. No de mi, kérem?


Bárki bármit tud, válaszoljon!


Előre is köszöni:

egy szerkesztőségi tag



2013. máj. 10. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem teljesen egyértelmű. Náluk csak az örmények és a pirézek utálatosabb népség.
2013. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De miért?

Nem szeretem a rasszizmust. Az indokolatlan rasszizmust. Ami indokolt, az már nem is rasszizmus (?).

2013. máj. 10. 17:19
 3/7 anonim válasza:
37%

Lehet, hogy ezt később megbánom, de szeretnék valamit felhozni, ami bizony-bizony a melegekkel kapcsolatos, szóval ha nem bírod őket, NE olvasd tovább, mert nincs kedvem vitatkozni. Nekem egyébként semmi problémám a finnekkel, bírom őket.

Szóval... Ugyebár az emberek nagy része hallott már Adam Lambert-ről. Ha nem, összefoglalva annyi, hogy ő egy énekes, aki anno 2. lett az American Idol 8. szériájában, és aki meleg. Nos, Adamnek volt egy barátja, egy bizonyos finn úriember, Sauli Koskinen. Sauli népe körberajongta Adamet, jó ideig csak jót lehetett róla hallani a kedves finneknél, aztán - mit ad Isten? - Sauliék szakítottak. Adamből azonnal hazug gazember lett, aki - ki tudta? - szellemekkel társalog, Sauli pedig megkapta a főzőműsort és a hírnevet, amit - tudtunkkal - Adamnek köszönhet.

Természetesen nem szeretnék általánosítani, és azt kérem, ti se tegyétek, de ez azért elég sok embernél felért egy arculcsapással.

(Itt még hozzátenném, szigorúan zárójelben, hogy bár ez most történt, és én nem tudok más, ilyesmi esetről, azért még előfordulhat, hogy máskor is megmutatkozott már ez a kétszínűség. Vagy csak arról van szó, hogy támogatták a kutyájuk kölykét? Nem tudom, én ilyet pl. még a magyaroknál sem láttam, de ha valaki tudna nekem mutatni két magyar cikket valami ilyesmiről, megköszönném.)

2013. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem semmi baj(a) nincs a finnekkel, inkább a feketékkel a lovakon... na az hihetetlen! :D
2013. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs olyan téma, amiről ha valaki elmondja a véleményét, kicsapja nálam a biztosítékot. Legyen az bármennyire ellenszenves vagy egyenesen ellentétes az enyémmel. Inkább a 'hogyan'-on és nem a 'mit'-en van a hangsúly. Persze ez nagyon szélsőséges eseteknél változhat. bár akkor sem húzom fel magam - más véleményén? Semmi értelme. :)
2013. máj. 10. 18:11
 6/7 A kérdező kommentje:

ja igen, a feketék a lovon :D


Nagyon megörvendeztet ez a sok szerkesztőségi tag :)


Mindenhol ott vagyunk, és szép lassan uralmunk alá hajtjuk a világot!

2013. máj. 10. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Az első vagyok, csak érzékeltetni akartam, hogy nincs velük semmi baja szerintem, pont, hogy az alaptalan diszkrimináció ellen szól. Iróniáról hallottál-e?
2013. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!