Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ajánlanátok pesti szórakozóhel...

Ajánlanátok pesti szórakozóhelyeket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
November 5-6-án Pesten leszünk osztálykiránduláson, és keresünk 5-én estére egy olyan szórakozóhelyet, ami inkább pub, igényes, nem drága, nincs tömegnyomor, nem (csak) tizenévesekből áll a fogyasztócsoport, esetleg valami koncert is van vagy legalább a zene jó. A Gödör és az ehhez hasonló "híresebb" helyek nem igazán érdekelnek minket, azért írok ide, mert bennfentes infó kéne egy tényleg kellemes kis helyről. Az alterosabb zenét kedveljük, de szinte bármi jöhet, ami igényes, nem techno és nincsenek kopasz, fehérfűzős egyének. Szóval ötletek? A szállásunk a Hűvösvölgyi úton lesz, jó lenne, ha nem kéne legyalogolni a lábunkat. :)
2009. okt. 9. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kor? Fő?
2009. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Tirpákok jönnek fel a faluról Pestre?

Nem láttatok még szórakozóhelyet, vagy mi?

Minek kell egy osztálytalálkozón szórakozóhelyre menni, ez ilyen falusi szokás? Mi amikor lemegyünk vidékre, akkor a szállásunkon iszunk és bulizunk este! És nem azért (elsősorban), mert vidéken nincsenek normális szórakozóhelyek.

2009. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző+

Melyik részen (kerület)?

2009. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te mekkora f@sz vagy, második.

Ez a srác/lány ha az ország legkisebb falujából jönne, akkor is ezerszer többet érne, mint te, a \'nagy\' pesti.

2009. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tabu, ez a Mammut-ban van, Dokk, Studio, Play, esetleg Coronita.


Jó szórakozást!

2009. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagy.

Csak szórakoztam, már ami a lenézős pesti stílust illeti. Csak unom, hogy mindenki a pestieket szidja, hogy mekkora beképzelt barmok, gondoltam, akkor már kicsit beképzelt leszek!

Viszont a másik részt, hogy miért kell szórakozóhelyre menni egy osztálykiránduláson, teljesen komolyan gondoltam!

2009. okt. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kell szórakozóhelyre menni egy osztálykiránduláson, mert ez a konkrét cél. 20/21 évesek vagyunk, ez az első és egyben utolsó osztálykirándulásunk együtt, jövőre diplomázunk. Írtam, hogy a szállásunk a Hűvösvölgyi úton lesz, nem tudom, az hányadik kerületben van. Ez a pesti/ vidéki ellentét hidegen hagy, mindkét helyen emberek élnek, ki ki a maga nyomorában. Nem leszünk sokan, kb 10-en mennénk egy csoportban szórakozóhelyeket keresni.
2009. okt. 10. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon igényes a John Bull pub. A 61-es villamossal kell menni a Hűvösvölgyi végállomástól a Hegyalja útig, (bemondja a megállókat), onnan nem messze van, Budaörsi út 7.

A www.johnbull.hu-n meg tudjátok nézni.

Két vonaljegyből megvan a retúr.

2009. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!