Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az orosz nők milyen stílusúak...

Az orosz nők milyen stílusúak kinézetet illetően? Szeretik az erős sminket? Általában milyen színű a hajuk? Fehér bőrűek vagy inkább kreol?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
...akkor kezdjük ott, hogy először tisztázzuk le, kit értesz Te orosz alatt?
2013. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legtöbbször barna vagy szőke a hajuk.


A bőr színük inkább fehér.

2013. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Szerintem talán nem lehet igazán általánosítani,de vannak dolgok amik sokukra jellemzőek.


A sminkről nem tudok nyilatkozni.

A hajuk amúgy szerintem vagy hullámos,vagy egyenes.

És gyakran megfigyelhető hogy dús a hajuk.


(Ezeket abból következtetem,akiket én láttam eddig.)

2013. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyanok, mint a legtöbb európai, talán néhányuknál egy pici kaukázusi beütéssel. (Kaukázusi alatt a keletibb régiót értem.) De legtöbb esetben nem mondanád meg, hogy az illető orosz.

Kreolok nem igazán vannak. Szerintem az azeri, kirgiz és hasonló délebbi népekkel kevered. Igazából még a beloruszok sem szeretik, ha oroszoknak mondják őket.

2013. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Klikk..klikk.. szép sorban. :)

2013. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
A keleti szlávok általában világos szőkék, fehér bőrűek. Szemük is világos. Jellegzetes arcvonásai vannak. Sokan nagyon szépek közülük. Általában molett testalakatúak. Magyar szemmel túl színeen öltözködnek. Szeretik az erős sminkeket is.
2013. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!