Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Meghívtak néptáncra, alapból...

Meghívtak néptáncra, alapból érdekel is, de nem tudok táncolni, és elég bot lábam van. Van esélyem ott kikupálódni?

Figyelt kérdés
Barátnőmék csináltak egy néptánckört, és meghívtak, hogy menjek én is, (barátnő, fiú lány közötti barátság) de nem merek, mert nem is tudok táncolni, eddig még nem is táncoltam, pedig lassan 17 leszek, meg eléggé idétlenül jár a lábam, akár hogy is csinálom, próbálom. Amúgy érdekelne, mit javasoltok, mit tegyek? Kikupálódnék vajon ott? (van pár kiló feleslegem is, úgyhogy nem vagyok nádszál se, bár már kövér se, 20 kilót fogytam 1,5 év alatt)
2013. szept. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélj a tánctanárral. Ha neki vannak speciális igényei a tanoncait illetően, közli veled. Ellenkező esetben megnyugtat, amit jó lesz majd hallani, és lelket önt beléd.
2013. szept. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most indul az egész, amatőröknek, csak nem tudom, ilyen bénán merjek-e jelentkezni...
2013. szept. 25. 07:19
 3/4 anonim válasza:

Persze, hogy van. Ha teljesen elölről kezdtek mindent (a kérdésből úgy tűnik), akkor nem indulsz hátránnyal. Ha pedig vannak a csoportban, akik elég jól tudnak táncolni, biztosan segítenek.


Mindenképpen próbáld ki. Rengeteg élményt és képességet ad.

2013. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy tipp: a lányok szeretik azokat a fiúkat, akik tudnak táncolni, tehát hajrá!
2013. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!