Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ki mit ad vagy vesz karácsonyr...

Ki mit ad vagy vesz karácsonyra a gyermekeinek, párjának? Nálatok mikor kezdődik az ünnepi hangulat?

Figyelt kérdés
Közeledik a karácsony...ki mivel lepi meg a családot?
2009. nov. 13. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromnak telefont veszek. Az ünnepi hangulat akkor kezdődik, amikor már 24.-e délután nem keresgélek nyitva tartó boltot, mert végre mindent megvettem.
2009. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ...

Nálam már minden gondolatom a karácsony körül forog...nemcsak öröm lesz,hanem üröm is...

ilyenkor decemberben mindig leáll a cég,ahol a párom dolgozik.És hát márciusig megáll az élet...de ezt nem akarom a gyerekekkel éreztetni,így még most meg kell vennem a karácsonyi ajándékokat....

Tudom,hogy nem a drága ajándékok a fontosak,de a gyerekeknek mindenképp fontos.

DE így is szép lesz a karácsonyunk,mert a leges legfontosabb a szeretet...

2009. nov. 13. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most karácsonykor mindenki jelképes ajándékot fog kapni, mert pillanatnyilag a béka feneke alatt vagyunk anyagilag... Egy tábla csoki, gyümölcs fog jutni, meg talán valami sajátkezűleg készített apróság (hímzett terítő, kötött pulcsi).

Azért a válság és a sosem látott mértékű munkanélküliség többek között arra is jó, hogy az emberek felfedezzék a karácsony igazi jelentőségét, és ne csak az ajándékokkal meg a vásárlással legyenek elfoglalva.

2009. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem tartok a karácsonynál... Csók érte a médiának, hogy az emberek már november közepén karácsonyi ajándékokon agyalnak :)
2009. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolok még a karácsonyra. Még azt sem tudom, mit fogok venni szüleimnek.
2009. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
idén senkinek semmit. :\
2009. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem vagyunk gazdagok, azért az egész nagy család : nagyszülők apum anyum vesznek nekem egy nagy laptv-t de aztse karácsonyra hanem januárban. . a TV-t nem csak én fogom használni. szóval hasznos.

13/L

2009. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudom, nálam a karácsonyi hangulat kb. dec 21-22 körül kezdődik.
2009. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
én mikulás után szoktam készülődni, bár az ajándékokat már most megvesszük, mert december közepén már semmit nem fogsz találni. a páromnak tavaly történelmi könyvet vettem, a többieknek azt, amire év közben odafigyeltem, hogy elszólták magukat hogy ez sincs az sincs, és akkor vettem olyat amit ki is tudtam fizetni. A gyerekeknek általában készségfejlesztó játékokat veszünk.
2009. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jövö hét csütörtökön kezdődik az ünnepi hangulat. Megmondtam mindenkinek. Aznap jön mindenki hangulatba és kész!
2009. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!