Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A szaloncukor mennyire terjedt...

A szaloncukor mennyire terjedt el külföldön?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 16:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Jaj,gyerekek:D Amire az van írva hogy ...ízű, az nem az:D Ennyi:D
2013. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
86%
pl én nem rakom fára megeszem és nem az ócsó szart hanem valami milka szaloncukrot az finom :DD jó cukros xD
2013. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
94%

Par eve Angliaban lakok, es amit karacsonykor hianyolok az a Szaloncukor.

Angliaban nem elterjedt dolog, de itt-ott lehet kapni, es ujabban a Tesco-ban is lehet kapni, de inkabb lengyel-litvan boltokban kaphato karacsonykor.

(Mas orszagot nem tudok, csak Magyarorszagot :) )

2013. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Most egy picit lelombozódtam hogy nem is olyan jó ötlet:( Amerikaiaknak szeretném, és Szamos Marcipánra gondoltam...de akkor most már nem is tudom...:(
2013. nov. 13. 07:48
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél nekik,hát jó az ,akkor szeretni fogják,meg örülni neki:DD::D:D
2013. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet,az én külföldi ismerőseim mindannyian szeretik kipróbálni a hungarikumokat,a szaloncukor meg valamennyire annak mondható.Főleg ha mesélsz is róla nekik,hogy itt milyen hagyománya van.Szerintem biztosan értékelni fogják!:)
2013. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó az ötlet, de te ismered az illető mentalitását, ízlését. Ha más nem, az "újdonság" varázsa mindenképp benne lesz :)
2013. nov. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Motorman válasza:
100%
A szalon cukkerli az Osztrák_Magyar monarchia egykori országaiban elterjedt hagyományos édesség. Külföldön inkább csak magyarok lakta környéken élelmes kereskedők árulják (aranyárban) pofátlanul drágán. Egyébként sztem jó ötlet, ha esetleg küldesz nekik mellé egy kis történeti magyarázatot, fényképet egy ilyennel feldíszített fáról stb. Ja, és van kiváló minőségű belőle, pl. az általad említett is az!
2013. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de ha már ajándéknak szánod, tényleg jó minőségűt vegyél, vannak árusok akik sokféle kimérős szaloncukrot árulnak decemberben, abban vannak egész jó minőségű, finomak is, igaz az áruk is 2000 Ft/kg-nál kezdődik, de inkább jobb úgy összeválogatni, h több fajtát veszel, de mondjuk fajtánként csak 3-4 darabot. Színesebb is az összkép, meg az ízek sem egyformák. :)
2013. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!