Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a külső különbség japán,...

Mi a külső különbség japán, és kínai között?

Figyelt kérdés

Most nem arra lennék kíváncsi, hogy más ország, kultúra, nyelv, hanem van-e valami külsö eltérőség.

Úgy tudom, a japánok magasabbak, és kerekebb az arcuk.


2009. nov. 23. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Eltérő vágású a szemük és a bőrszínük.
2009. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, jól tudod...a japánok kicsit "pufibbak", kerekebb arcúak, míg a kínaiak inkább olyan szögletesek, keményebb vonásúak
2009. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kínaiak valamivel magasabbak,világosabb bőrűek és a szemük is húzottabb.
2009. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így igaz de ő nem rasszista hanem fasiszta a fasiszta a saját fajtáját(rasszját) istenesíti és a többit mocskolja még a rasszista az egyszerűen van elég értelmes ahoz hogy észrevegye azt hogy az ember nem egy faj ők valós elvek szerint rangsorolják az embereket.mert egyszerűen vannak eltérő képességű rasszok.egyébként hogy témához is szoljak valamit a japánok kicsit sárgábbak
2009. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kínai csajok jóval rondábbak. Én ebből ismerem meg őket. a Férfiakat má nemnagyon.
2009. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megmondani mi a különbség, de ha betesznek 1000 kínai közé egy japánt akkor megtalálom:D
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kinaiak nem vilagosabbak, ebben nagyon tevedsz. epp elennkezoleg a kinaiak sargasabb boruek mig a japanok feherebbek
2013. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!