Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Skandináv levelezőtársat...

Skandináv levelezőtársat keresek. Valaki ismer valakit, akivel tudok információt cserélni? Borzasztóan foglalkoztatnak a skandinávok és egyéb dolgaik.

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 19:02
 1/5 anonim válasza:
Én nem vagyok skandináv, de 8 éve Svédországban élek. Milyen nyelven leveleznél?
2014. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát angolul tudnék, meg persze, ha az illető tud magyarul, akkor úgy is. De gondolom a külföldieknek az angol lenne a könnyebb nyelv, amin beszélni tudnának.
2014. febr. 4. 17:01
 3/5 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg a PenPalWorld.com oldat. Nekem nagyon bevált, jelenleg egy svéd és egy kaliforniai fiatallal tartom a kapcsolatot rendszeresen, emailben, de volt már több levelezőpartnerem a világ szinte összes tájáról.

Az oldal maga könnyen kezelhető, nagyon sok tag van, tudsz kifejezetten országra, korra, nemre szűrni, és nagyon érdekes, nyitott emberekkel lehet megismerkedni :) Az "én svédem" például most egyike a legjobb barátaimnak, bár még sosem találkoztunk.

2014. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is olyan oldal, mint amilyet az előző válaszoló is ajánlott. Tudsz keresni ország, nem, kor, beszélt nyelv szerint levelezőtársakat.

2014. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat mindenkinek, tényleg nagyon sokat segítettetek. ^ˇ^
2014. febr. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!