Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol talalhatnek ilyen ruhakhoz...

Hol talalhatnek ilyen ruhakhoz szabasmintat?

Figyelt kérdés

Kepekkel a legegyszerubb elmondani, itt vannak a linkek: [link] (itt az elol allo lanyzoera, vagy az anyukaera gondolok)

[link] (itt a jobb oldali, valos, es a bal szelso rajz hasonlit leginkabb az elkepzeleseimre)

Az is jo, ha esetleg konyv cimet tud valaki, amiben ezekhez hasonlo szabasmintak vannak. Vagy esetleg angol szo, amivel rakereshetnek, mert ezidaig nem jartam sikerrel. Koszonom!


2014. márc. 1. 19:26
 1/3 anonim válasza:
0%
Csipőméret 150Cm legyen mert marha dagadt lehetsz.
2014. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a rendkivul hasznos, epito valaszt! Barcsak elerne az IQ-d az en csipomeretem (90), es akkor talan kijonnel a szobanoveny kategoriabol.
2014. márc. 1. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A rákereséshez: "modest clothes" vagy "modest clothing"

Se ilyeneket tartalmazó könyvet, sem újságot még nem láttam Magyarországon. Nem tudok ezért címeket mondani.

2014. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!