Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretitek -e a görögöket?

Szeretitek -e a görögöket?

Figyelt kérdés
Félig magyar,félig görög vagyok és nemsokára Magyarországra fogok költözni. 21/f
2010. jan. 28. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg félig makedón vagyok. Anyukám miatt, de ő tud görögül és ott is lakik a család fele. Mondjuk ők még kiskorukban jöttek át, szóval mi itt születtünk. Nekem semmi bajom velük, szép hely Görögörszág (bár jobban szeretem az erdőket és a szép telet :D), jó zenéjük van. Csak egy bajom, van hogy túl barátságosak, akkor is amikor nem kéne, de amúgy nagyon jól megvagyok velük!

18L

2010. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
82%
Szerintem iszonyatosan jó fej emberek. Több görög ismerősöm van,és mindet imádom :) Gyere csak...:P
2010. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
69%
Jaja, én is szeretme görögöket. :) Sok jó pasi van köztük pl. :P
2010. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Semi bajom velük

bár nem ismerek egyet se személyesen


"mi adtuk a világnak a demokráciát és most a joghurt receptje is kéne? :D"


reklám ^^

2010. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én is 21/f vagyok az előző 2 választ én írtam

várunk szeretettel

2010. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon szeretem őket, már csak azért is, mert anno a nővérem oda ment férjhez, és van két félig görög félig magyar lánya is, akik még mindig ott élnek. Te merre laksz most?
2010. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon bírom a görögöket, barátságos emberek.
2010. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Háromszor voltam már Görögországban, és mindig nagyon jó élményeim voltak. Többnyire barátságosak, kedvesek voltak. És semelyik másik országban nincs annyi jó pasi egy helyen mint ott. Biztos sikered lesz itt is. :)

Lesz olyan társaság, akik kedvelni fognak és jól fogod érezni magad, nem kell félni. A legtöbb embert a személyiséged fogja érdekelni, de azért sajnos itt is van egy-két rasszista, bár ez inkább más népeket érint, nem a görögöket..

2010. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Van egy egyetemi csoporttársam, egy lány, aki félig görög, nagyon jófej csaj :) Mondjuk ez alapján nem mondhatom, hogy bírom a görögöket, mert csak ezt az egy lányt ismerem, senki mást, aki kicsit is görög lenne. Görögországban sem voltam még sajnos soha, így nekem erről az országról csak a prospektusok fényképei jutnak eszembe: gyönyörű fehér épületek, tengerpart. Illetve a gyros, meg az antik görög istenek. Meg még egy pár görög étel, amit ismerek és a legtöbbet szeretem is. De mint látod, általában véve a görög emberekről gyakorlatilag semmit sem tudok, hacsak a Bazi nagy görög lagzi c. filmet nem számítjuk ide, amit imádok, de hát az nyilván egy vígjáték, nem hiszem, hogy nagyon mérvadó lenne, pusztán vicces :)

Hát nekem ezek jutnak eszembe, ha azt hallom "görög". Lényegében semmi negatív előítéletem nincs, bár amúgy szerintem igen kevés olyan nép van, amelyikkel szemben nekem előítéletem lenne, ez rám nem igazán jellemző.

2010. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!