Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ti sem bírjátok az ilyen...

Ti sem bírjátok az ilyen táncikáló vénasszonyokat, akit ilyen cigányzenéket énekelnek meg nyenyeréznek a disznóvágáson?

Figyelt kérdés
Kiba_szott idegesítő... -.-"

#vénasszonyok_egyetlen_öröme_az_életben
2015. jan. 10. 20:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Be vannak már pálinkázva biztos...
2015. jan. 10. 20:34
 2/12 anonim válasza:
100%
XDD én sem
2015. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nicknevvel te se lehetsz kevesbe idegesito ;-).

Nekem nincs veluk bajom. max. arrebb megyek vagy beszallok. (egy venasszony)

2015. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

nem bírom elviselni őket. :D

Néha olyan érzésem van beljebb lennék ha őket vágnánk le :D

2015. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok disznóvágáson voltam már, de se táncikáló, se nyenyeréző vénasszonyokat nem láttam.

A vacsora után szoktak a vendégek magyar nótákat énekelni. Ez nem idegesítő, sőt! Jó hallgatni, esetleg együtt énekelni. Elvégre magyarok vagyunk.

Ami idegesítő, az a ma divatos, értelmetlen szöveg és dallam nélküli tuc-tuc, zenének nem nevezhető ricsaj.

2015. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem járok disznóvágásra.
2015. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam ilyet disznóvágáson, viszont a nyakamat rá, hogy 10 éves sem vagy. Kilenc óra, igyál egy kakaót és alvás!
2015. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben vágtunk disznót gyermekkoromban, de egy fia vénasszonyt se láttam nyenyerézni. Azt se tudom, hogy azt hogyan csinálják. Nálunk a "vénasszonyok" kevergették a tepertőt az üstben, töltötték a kolbászt meg a hurkát meg a gömböcöt (disznósajtot). Egyikük sem énekelt közben, inkább beszélgettek a férfiakkal meg egymással.
2015. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mivel a butaság általában nem öli meg az embert, te is lehetsz még vénasszony vagy vénember, és téged sem "bírnak" majd, ha majd rapra vagy metálra billegeted a fenekedet...
2015. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tán baj, hogy boldog és jól érzik magukat. Tényleg rohadt idegesítő lehet. -_- Hidd el ők sem gondolnak szebbett a fiatalokról, amikor az utcán hangosan hallgatnak zenét és üvöltöznek hogy kinek van cigije.

Ha meg ennyire zavar, inkább röhögj egyett és örülj, hogy van bennük életkedv.

2015. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!