Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek a busojárásról?

Mi a véleményetek a busojárásról?

Figyelt kérdés

Elsőnek mennénk oda mi a tapasztalatok ?

Érdemes oda ellátogatni



2015. jan. 31. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem mész el,akkor sohasem fogod megtudni,érdemes-e.
2015. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A busójárás a szellemi és kulturális világörökség része. Szerinted érdemes? :)
2015. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve szerettem volna eljutni, végül tavaly sikerült.


Páratlan élmény. Lenyűgöző. Épp pár perce beszéltük a férjemmel, hogy idén is megyünk a három gyerekkel.

2015. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem esetem, de amúgy jó.


Én a dixieland-et, latin karneválokat szeretem és nem csak a szép félmeztelen nők miatt, a rézfúvós katona- tűzoltózenekarokat, aki jó azt kedvelem, aki közepes azt már utálom, néha még meghallgatom. kórusból bármilyen nép és nyelv a színvonal számít és az alkalomszerű hely és idő. Majálistól kivagyok. Ízlések és pofonok,


A busójárásról tízből min. 9-en úgy jönnek haza, De jóóó!!!! - volt. Én voltam az egyik tizedik. Én aki végig untam, csak a ezen irányú lexikális tudásomból következő hibákra emlékszem a megvalósításból és mint élmény, meg a boldog csoporttársakra. Egy lánynak, aki nem ért hozzá, és nem hozta lázba, neki az tetszett, hogy a történetét és részleteket meséltem el viccesen, és így már élvezte.


Én múzeumba járok nem fesztiválra.


Aki "fesztiválokra" jár az valószínű élvezni fogja, főleg forralt borral, de még anélkül is, bármily meglepő is, amúgy is ez volt amúgy is régen a "fesztivál".

2015. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tök jó.de télleg.megéri
2015. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!