Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért hordanak a lapos mellű...

Miért hordanak a lapos mellű lányok melltartót?

Figyelt kérdés

Köcsög vagyok, szemét és pofátlan.

A szitkozódáson túl vagyunk.


A lapos mellű lányok miért használnak melltartót, ők nem a mellükkel hódítanak anélkül is ugyanolyanok (nekem is egy olyan lány teszik aki lapos mellű, pedig már tízen hét éves lesz ő is) NINCS VELETEK BAJOM!!

Tőlem is kérdezték, hogy mit gondolok ezzel kapcsolatban és nem tudtam mit szólni hozzá.


Az lenne a kérésem, hogy NORMÁLIS és ŐSZINTE válaszokat szeretnék olvasni.



2015. ápr. 22. 16:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Attól, hogy lapos még van mellbimbója, ami elég kellemetlen, ha látszik a póló alatt.
2015. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Azt hiszik, hogy a nagy mell vonzóbbá tesz őket és ezért pushup-olják fel. De a melltartó nélkül is jól néz ki egy kis mellű nő ha szűk felsőt vesz fel.
2015. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert kényelmetlen anélkül.

Mert hülyén áll a ruha nélküle.

Mert átlátszik a mell a ruhán.

Mert a kis mell is FÁJ erőteljes mozgás közben.

2015. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs nagy mellem (sőt), de valamiért biztonságérzetet ad, ha rajtam van. Nem tudom megmagyarázni az okát, mindig is így volt.
2015. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Válaszokat köszi, szeintem fölösleges és ostobaság a pushup (vagy mi) mert egy lányt sem a melléért szeretnek.

(Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy a külső nem számit, de azért mindenki örülne egy isteni szépségnek, én is így gondoltam amig nem találkoztam egy lapos mellű lánnyal aki tetszik is, tudom igy is megnézem a többi lányt is de azért ne mondja egy lány se, hogy mikor volt barátja akkor semmilyen másik fiura nem nézett.)

2015. ápr. 22. 17:25
 6/11 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

Elhiszem ezt mind de mi sem hordunk melltartót és mégsem zavar.

2015. ápr. 22. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, szerintem had tudják már ezt jobban a lányok, akik MEGTAPASZTALTÁK a témát, ellentétben veled. Mi sem megyünk kioktatni fiúkat a farkukról, mert fogalmunk sincs, hogy milyen érzés. Csak mert neked is van, nem azt jelenti, hogy ugyanolyan mint egy nőé.
2015. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Két különböző nemről bészülünk, a szokások is mások. Egy lánynak akkor sem oké dolog a mellét mutogatni, ha kicsi, a fiúk viszont mászkálhatnak csupasz felsőtesttel, mert egyszerűen ilyen a kultúránk. A nőnek a melle akkor is mást jelent a kultúránkban, ha kicsi. Erről még nem hallottál?
2015. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyáron hordok. Télen a blúz alatt trikót viselek.
2015. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok, csak ilyen sporttopszerűt. Ha valami olyan felsőt veszek fel, ami alá kell, csak akkor veszek fel, azért hogy ne látszódjon át a mellbimbóm.
2015. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!